Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

a i nie sprawdzamy 1 maja a dopiero 5 maja 2015 ;) wyniki

promocja pamietaj tylko ze jak nie dostaniesz zmiany statusu to wyjdz z USA aby miec szanse na wjazd z loterii

i musisz ten status utrzymac do rozmowy czy to w USA czy tez w Polsce

poczytaj ostatnie posty z dv 2014 jak ktos mial dostac wize a nie dostal a byl w USA,bo podobno wiz zabrakowalo dla niego.

czasami lepiej wtedy miec rozmowe po za USA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mikun to co piszesz niestety ale jest prawda :( Male szanse......

Ja sie tylko troszke pocieszam,ze na mojego meza kraj(urodzenia) mamy troche wieksze szanse na wylosowanie i tego sie trzymam :D

Ale nie zmienia to faktu,ze podchodze do loterii z rezerwa.Nie uda sie-to zostane w mojej depresyjnej Holandii.

Pozdrawiam wszystkich z forum ;)

Hehe a dlaczego depresyjnej Holandii ? Przeciez to piekny kraj w sumie...

Wlasnie zauwazylem, ze do loterii kwalifikuje sie Korea Polnocna.

Ciekaw jestem jak to sie tam u nich odbywa.

hehe wysylaja tylko umilowani przywodcy kraju i ich dzieci i rodziny...wiec to troche nie fair...

ale dobrze ze jankesi nie zakwalifikowali tego kraju do regionu europy ale zbytnio bym sie nie zdziwil skoro uzbekistan mozna to czemu nie koree...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zauwazylem, ze do loterii kwalifikuje sie Korea Polnocna.

Ciekaw jestem jak to sie tam u nich odbywa.

Nie odbywa sie bo przeciez w Korei Polnocnej nie ma ambasady US. Koreanczycy zyjacy poza granicami swojego kraju sie w ten sposob kwalifikuja (w praktyce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbywa sie bo przeciez w Korei Polnocnej nie ma ambasady US. Koreanczycy zyjacy poza granicami swojego kraju sie w ten sposob kwalifikuja (w praktyce).

No przeciez nie pisalem ze musi byc ambasada, umilowani przywodcy leca na rozmowy do szwajcari tamn studiowal umilowany wodz Kim dzong Un przy okazji narty zaliczaja...szwajcaria to najwieksza legalna pralnia brudnych pieniedzy na swiecie...no i ci co uciekli to moga aplikowac z chin albo korei poludniowej

Mikun!

Piekny kraj ale tylko na chwile..... ;)

Pozdrawiam!

A czemu na chwile ? Generalnie w poziomie zycia pewnie nie ma zbyt duzych roznic miedzy europa zachodnia a stanami pewnie jest to w miare zblizone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu na chwile ? Generalnie w poziomie zycia pewnie nie ma zbyt duzych roznic miedzy europa zachodnia a stanami pewnie jest to w miare zblizone

Zależy jaki kraj, jaki stan itd. Alaskę można porównać do Norwegii pod względem zarobków, ale już inne stany do Norwegii mają raczej daleko.

Był taki ranking że jakby UK było by stanem USA to od końca zajęło by 3 miejsce - tylko za Missisipi i Alabamą bodajże. Jeśli chodzi o pkb per capita bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki kraj, jaki stan itd. Alaskę można porównać do Norwegii pod względem zarobków, ale już inne stany do Norwegii mają raczej daleko.

Był taki ranking że jakby UK było by stanem USA to od końca zajęło by 3 miejsce - tylko za Missisipi i Alabamą bodajże. Jeśli chodzi o pkb per capita bodajże.

hmmm nie znam tego rankingu nie bede sie klocil byc moze Uk zajelo by 3 miesce natomiast wg mnie europa jest bardziej wyrownana...w usa od 20 lat chyba rosna strasznie nierownosci spoleczne...

z drugiej strony no w Uk panstwo za wiele lekow ci placi jak musisz brac je do konca zycia, opieke medyczna tez masz za darmo, w sensie nie za darmo ale tak jak w polsce kazdy jest ubezpieczony

czytalem artykul ze jak w usa urodzisz sie w biednej rodzinie to masz znacznie mniejsze szanse wyjsc z biedy niz obywatel francji niemiec itd...kiedys tak nie bylo a teraz jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...