Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Ja mam pytanie odnośnie takiej sprawy.

W tym roku ukończyłem średnią szkołę (czyli kwalifikuję się do rejestracji), chciałbym wiedzieć czy mogę zarejestrować siebie samego plus mojego ojca (jeżeli on wylosuje to ja dostanę GC po nim bo nie ukończyłem 21 roku życia)? Czy wtedy zgłoszenia nie będą zdublowanie, co łączy się z dyskwalifikacją?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, jestem tu nowy :)

Podobnie jak kilka osób wypowiadających się powyżej, byłem u fotografa w celu zrobienia zdjęcia do loterii. Ku mojemu zdziwieniu (myślałem, że będę musiał tłumaczyć jak wykonać zdjęcie, wydrukowałem nawet stronę z intrukcji), pani fotograf od razu wiedziała o co chodzi i mówi, że wiele osób już przychodziło, a mieszkam w miasteczku <20000 osób i fotografów jest tutaj kilku. Trochę mnie to przeraziło, bo mieszkam na prawdę na zaścianku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w czasie wypełniania formularza wizowego powinienem mieć już wyrobiony paszport ? czy musze go mieć dopiero na wypadek wylosowania w loterii i przejścia do drugiego etapu ?


czy w czasie wypełniania formularza wizowego powinienem mieć już wyrobiony paszport ? czy musze go mieć dopiero na wypadek wylosowania w loterii i przejścia do drugiego etapu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...