Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zdajecie sobie sprawe ze z tymi zdjeciami to sie robi straszna panike ? Kryteria sa specjalnie opublikowane po to zeby te zdjecia zrobic sobie samemu, w US zdjecia paszportowe (identyczne z tymi do DV) robi pierwszy lepszy pracownik Walmarta / Walgreensa kompaktowym aparatem foto - fotografowie tacy jak w PL zasadniczo tu nie istnieja, sa zaklady ale zajmuja sie formalnymi potretami rodzin, high school seniors , sluby itp.

Serio - zrobienie tego zdjecia to nie jest zadna filozofia, a pisanie o szkoleniach jest mowiac szczerze troche komiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawe ze z tymi zdjeciami to sie robi straszna panike ? Kryteria sa specjalnie opublikowane po to zeby te zdjecia zrobic sobie samemu, w US zdjecia paszportowe (identyczne z tymi do DV) robi pierwszy lepszy pracownik Walmarta / Walgreensa kompaktowym aparatem foto - fotografowie tacy jak w PL zasadniczo tu nie istnieja, sa zaklady ale zajmuja sie formalnymi potretami rodzin, high school seniors , sluby itp.

Serio - zrobienie tego zdjecia to nie jest zadna filozofia, a pisanie o szkoleniach jest mowiac szczerze troche komiczne...

Musze sie z Toba zgodzic, sam panikowalem z tymi zdjeciami. Wczesniej bawilem sie po pol godziny z jednym ( zony i moim ) a efektu w postaci wylosowania nie bylo. Ostatnie wyslalem robione przy scianie w 5 sek bo juz nie mialem sily sie bawic i wlasnie wtedy mnie wylosowali. Polskie urzedy nauczyly nas , ze musi wszystko byc igla bo jak nie to nic nie zalatwisz. Radze wszystkim luzniejszego podejscia do sprawy :) w koncu o ten amerykanski luz sie staramy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mieszkam i pracuje w Norwegii ale zdecydowalam wziasc udzial w losowaniu. Jestem tutaj od poltorej roku, od kilku miesiecy mam fajna prace, dobrze zarabiam ale niestety ten kraj mnie dobija pod innymi wzgledami. Mam pytania:

1. Czy wniosek musze wypelnic duzymi literami

2. Czy mam podac kraj z ktorego aplikuje czytaj: Norwegia

3. Jesli mam magistra z polski mam wpisac Master degree?

Dziekuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...