Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


burek3211

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowujac temat: Wizy nie dostajesz, bo konsul uwaza, ze zrobisz ten sam numer co siostra. Dlaczego by mial tak nie uwazac, hm? ;) Mowisz, ze mialas dowody na to, ze wrocisz. Twoja siostra zapewne wyjezdzajac na turystycznej tez przedstawiala dowody na zwiazek z Polska, prawda? Mowisz, ze jak siostra dostanie zielona karte to sprawa sie przyspieszy. Wedlug mnie, nie. Konsul wciaz bedzie patrzyl na ciebie przez pryzmat siostry i tego, ze pojdziesz jej krokami :P

Chociaz jasne, jest jakas tam szansa, ze wize turystyczna dostaniesz. Malutka, co prawda.

I dlatego w innych tematach zawsze powtarzalam, ze warto postepowac zgodnie z regulami i prawem. Gdyby siostra wrocila i wystapila o K1 po otrzymaniu przez jej meza obywatelstwa, to pewnie ty mialabys teraz latwiej. (tak, tak, wiem ze mozna zrobic AoS z turystycznej, ale.. to nie to samo :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Roelka powiedz to mojej siostrze :P ja tam byłam trochę przeciwna ale tak niestety wyszło "w praniu". Myślisz jak konsul. Poza tym w ciąży takie podróżowanie jest "trochę" ryzykowne. Wiem ze konsula to nie obchodzi ale chociaż ty nie myśl przez pryzmat amerykańskiego prawa. Ja tam nie chciałabym jechac do USA :P to juz nie jest to co dawniej. Raj sie juz skończył. Niestety niektórzy zatrzymali sie na latach 90'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest amerykanskie prawo?a moze Nasz wspolne ;) prawie kazdy mysli podobnie,postepuje ;)

pozyczysz komus nawet pare zl jak ktos nie oddal w terminie ;)

pokaz mi czlowiek ktory bez myslenia daje komus szanse jak byl wczesniej wykiwany ;) przez inna osobe

jak znajdziesz taka osobe to daj mi znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...