Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


burek3211

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak się konsul nie dopatrzy albo pomyli .

lub tez jak komus uwierzy za 1 razem-rozmowa ze dana osoba nie zrobi tego samego bo co Konsul to inna jest odpowiedz :) i jedni maja wize a inny juz nie ;)

wiele osob robi cos podobnego i blizsza rodzina nie ma problemow,ktos napisze-powie jak kto mozliwe?

jak najbardziej jest to mozliwe,to jest zycie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wniosek jest w bazie.

Wypełniając nowy i tak musisz podać, czy kiedykolwiek odmówiono Ci wizy.

A sytuacja Twojej siostry nadal jest taka sama - wyjazd na wizie turystycznej i legalizacja pobytu.

Co nadal nie zmienia Twojej sytuacji.

Niektórym się udaje/udawało, a innym nie. Takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz to innym osobom ktore placa za cos czego nie zrobili ;)

takie jest zycie ze placisz czasami za czyjes winy a nie za swoje...zycze Ci abys nigdy tego nie musiala poczuc,odczuc w swoim zyciu,

znasz to powiedzenie ze musisz pokazywac ze nie jest sie wielbladem ;)

dobrze jak masz nadal otwarta droge :) a Ty masz otwarta droge ,nie masz zakazu wjazdu

nie masz wpisane ze klamalas ..a to czasami jest duzoooo


sa osoby ze maja podobne prawo i co zrobisz? ;) nic nie zrobisz,szukasz dalej :) innych osob ktore Ci uwierza,zaufaja :) i powiedza OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam znam, ale niestety zapytał tylko o moich rodziców i nie pytał nawet w ktorej jestem klasie ani jakie mam plany i chyba jak na Maję oko, gdyby zapytał to co innego. Moze bym nawet dostała wize. A tak nawet nie było okazji udowodnić ze sie nie jest tzw. Wielbłądem. No bo jak? To ze moi rodzice chodzą do pracy raczej nie znaczy o tym czy wyemigruje czy nie. Nie wiem moze jeszcze pojde kiedyś ale nie wiem. Moze w wakacje. Najlepiej jakby sie jeszcze wypowiedział ktos kto był w takiej sytuacji i o co go pytał konsul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...