Skocz do zawartości

Zielona Karta, Pytania


wiater

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to teraz spytaj sie ludzi co siedza na forach dluzszy czas np kanadyjskich ;)

kiedys pare lat wczesniej wiecepostow bylo tutaj na temat USA a teraz ,zobacz 1 lepsze forum o kanadzie,prawie codziennie padaja pytania o wyjazd,prace oraz zostanie tam a nie w USA ;)

fakt to moze byc chwile i moze nie pokazywac wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6

Trzeba trochę uściślić, ja pisałem gdzie najbardziej chcą wyemigrować ludzie z całego świata, z kolei z tego co piszesz domyślam się, że masz na myśli tylko Polaków.

I w jednym i w drugim przypadku pisanie o Kanadzie jest troche komiczne... Z calym szacunkiem dla Kanady, jedyny powod dla ktorego ktos moze chciec tam wyemigrowac zamiast US to ze jest to relatywnie latwiejsze (kwestie takie jak opieka zdrowotna - wiekszosc potencjalnych imigrantow nie ma zielonego pojecia jak to wyglada w US i naiwnie mysli ze jest OK - sie nie licza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę spokojnie ubiegać się o zieloną kartę przez rodzinę i loterie, tak?

Jeśli przez loterię to dopiero mogę zacząć wypełniać wnioski od października?

Tak, czym wczesniej rodzina wysle petycje tym szybciej (nie znaczy ze szybko) GC dostaniesz. Zgloszenia na loterie sa raz w roku przez mniej wiecej miesiac. I musisz wypelnic wniosek a nie wnioski, wiecej niz jeden Cie zdyskwalifikuje.

Zdjecie ktore jest o 1 dzien ze stare, niestarannie ulozona na nim fryzura badz adres zamieszkania nie w tym formacie co trzeba rowniez Cie zdyskwalifikuje (zart - loteriowcy przejmuja sie najrozniejszymy pierdolami myslac ze maja one jakiekolwiek znaczenie, na szczescie do skladania wnioskow pare miesiecy jeszcze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego musisz sie kwalifikowac jak wysylasz zgloszenie a nie jak wygrasz,zostaniesz wylosowany

poczytaj watki o dv 2013,dv 2014 da Ci to poglad jak jest z ta loteria,numerami itd bo narazie to malo wiesz jak widze

co do tej Kanady to nie wykluczone ze jest inny system imigracyjny a jak kiedys byl lepszy tzn nie taki restrykcyjny to kto kiedys patrzyl na Kanade,,w latach 90tych latwiej bylo sie dostac do Kanady,do tego nie bylo takich restrykcji a jednak to USA przodowalo a teraz to Kanada,Australia,Nowa Zelandia ..

do tego w samej Irlandii wizy z IEC-Kanada rozeszly sie w pare dni a tego bylo dobrych pare tys ;)

wiater rozumiem ze Ci sie pdobalo jak siostra okazala sie siostra,szwagier szwagrem a teraz lec sam,do nikogo i radz sobie sam i spotykaj rozne osoby

wtedy ocenisz czy podoba Ci sie USA :) wtedy masz wiekszy,lepszy poglad na to jak sie mieszka,zyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...