Skocz do zawartości

Losowanie Dv-2016 - Kiedy I Jak To Się Odbywa


Abdul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zależy mi bardzo i jeśli wygram, to raczej wyjadę. Traktuję to jak ogromną szansę od losu, z której grzech nie skorzystać, pewnie gdybym zrezygnowała, do końca życia bym żałowała. Z drugiej strony to rewolucja w życiu, wszystko zaczynać od początku, stres, tęsknota...dlatego na samą myśl robi mi się gorąco i mam zawroty głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi bardzo i jeśli wygram, to raczej wyjadę. Traktuję to jak ogromną szansę od losu, z której grzech nie skorzystać, pewnie gdybym zrezygnowała, do końca życia bym żałowała. Z drugiej strony to rewolucja w życiu, wszystko zaczynać od początku, stres, tęsknota...dlatego na samą myśl robi mi się gorąco i mam zawroty głowy ;)

Abdul, rozumiem Cię. Ale naprawdę warto korzystać z takich okazji. Zawsze można wrócić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abdul, rozumiem Cię. Ale naprawdę warto korzystać z takich okazji. Zawsze można wrócić. :)

Tak też sobie to tłumaczę, że w najgorszym razie wrócę spłukana, ale bogatsza o nowe doświadczenie... ;) no ale na ten moment to nawet nie wiem czy mnie wylosowano, siedzę jak na szpilkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również biorę udział w loterii Dv-2016 (mam nadzieję, że się uda:)) i mam takie pytanie. Jeśli udałoby mi się zostać wylosowanym, i zostałbym zaproszony na interview w ambasadzie, to czy w czasie oczekiwania na tą rozmowę mogę udać się do USA na swojej wizie turystycznej którą posiadam na 10 lat? I później oczywiście wrócić do kraju na tą rozmowę w ambasadzie?? Czy w czasie oczekiwania na interview nie można przylecieć do USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz leciec :) i byc w USA

gorzej jak Cie cofna i dostaniesz zakaz lub tez wyjdzie ze w czasie pobytu cos bylo nie tak .

bo nie piszesz ile razy byles w USA,jak dlugo....

bylem raz, mialem wstep do USA na 6 miesiecy i wrocilem przed czasem koncem lutego tego roku :) w czasie pobytu wszystko bylo ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...