Skocz do zawartości

Ponowne Staranie Sie O Wize Turystyczną A Problem Ze Szkołą


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to nie będzie dziwnie wyglądało, że Robert już raz starał się o wizę i jako cel zadeklarował odwiedzenie koleżanki, a teraz pójdzie drugi raz i powie że do rodziny chce lecieć? :huh:

teraz juz jest po ptokach....obawiam sie, ze kazda kolejna rozmowa ze zmienionymi zalozeniami moze byc problematyczna....

jak pisalem na poczatku -> lepiej na poczatku porzadnie sformulowac swoje deklaracje i podeprzec je czyms....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz jest po ptokach....obawiam sie, ze kazda kolejna rozmowa ze zmienionymi zalozeniami moze byc problematyczna....

jak pisalem na poczatku -> lepiej na poczatku porzadnie sformulowac swoje deklaracje i podeprzec je czyms....

Może ale nie musi. Przecież znajomość mogła nie wytrzymać próby czasu i si kontakt urwał.

Gorzej jest jak za pierwszym razem zaznaczył że nie ma nikogo w USA i nagle teraz wpisze że ma rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy mam isc ? po paru miesiacach od znalezienia pracy? gorzej bedzie jak umowa sie przykladwo skonczy latem i juz nie bedzie tak dobrze z więziami z krajemm....teraz to juz mam mentlik w głowie wydaje mi sie ze zaznaczalem ze mam krewnych ale bym nie przysiagł bo juz nie pamietam dokladnie bo to dawno temu bylo..ale tak czy inaczej to chyba mam szanse dostac wize jak bym pracowal i szkola... oraz jak bym lecial do rodzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...