Skocz do zawartości

Ponowne Staranie Sie O Wize Turystyczną A Problem Ze Szkołą


Rekomendowane odpowiedzi

mialbym szanse ? to nie takie oczywiste

masz metlik w glowie lecz sam do tego troche doprowadziles

nie wiele osob jest takich ze leci do kolezanki poznanej na necie a do tego na dluzszy czas,spytaj sie ludzi tutaj kto moze kogos zaprosci na dluzszy czas ;) i podobnie mysla tez Konsulowie ;) a ze nie ktorym sie udaje to tak samo w zyciu jak u Ciebie ze poznales kogos kto Cie chcial zaprosci na dluzszy pobyt..lecz to jest mniejszosc :)

co do pracy to idziesz,wpisujesz ze masz prace np od 2 miesiecy i tak tez mowisz no i lecisz juz na wakacje do USA ;) dobrze o tym tez wiedza w Ambasadzie

ze idzie sie do szkoly,do pracy aby otrzymac wize,,a jak juz masz leciec do max 2 tygodnie jesli masz taka prace :) pracujesz krotko aby otrzymac dluzszy nawet bezplatny urlop

teraz sam dokonaj wyboru .

zawsze z ta kolezanka mozna powiedziec ze nie ma juz czasu na spotkanie,wyjechala lecz to nalezy tak powiedziec aby Nam uwierzyli :) a ze nie cos sciemniamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Koleś daży do nielegalnego pobytu a ludzie mu w tym pomagają, co więcej, ci sami ludzie bedą potem narzekac jakie to USA jest złe bo daje nieuzasadnione odmowy.

Boże, jak ja sie cieszę ze sa ludzie myślący w konsulatach i trzaskają te odmowy jak sie należy. I mam nadzieje ze od czasu do czasu przeglądają internet.

I proszę mnie nie oskarżać o zawiść itp. Cieszę sie że pozostałe 96% otrzymują wizy bezproblemowo.

Szkoda ze USA nie może wprowadzić zmian w opłatach. Np wiza przyznana turystyczna = zero. Odmowa, tu bym podniósł stawkę do jakiegoś 1000zl. To by załatwiło sprawę takich krętaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ci tu odpowiedzieć, normalni czyli 94% (w poprzednim poście pomyliłem sie) wize dostają bez problemu. Z jakiegoś powodu USA cie nie chce. Zaakceptuj to, popatrz w lustro i zastanów sie co w życiu złe zrobiłeś. Młody jestes, masz szanse to skorygować.

Na razie tylko psujesz statystykę.

Była tu niedawno dziewczyna/kobieta. Tez miała czy ma nie uregulowany status co do kariery itp, a jednak ja USA chce. Zaczynasz kumac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...