Skocz do zawartości

Wymiana Studencka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na razie nie mam, moze jakies propozycje? ISEP przedluzyl mi czas o pare dni, poniewaz koordynator przekonal ich, ze strony uniwersyteckie nie dostarczaja odpowiednich informacji na swoich stronach etc.


Na razie nie mam, moze jakies propozycje? ISEP przedluzyl mi czas o pare dni, poniewaz koordynator przekonal ich, ze strony uniwersyteckie nie dostarczaja odpowiednich informacji na swoich stronach etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tych w Virginii o ktorych rozmawiales z Kaer'em?

Az tak zle mu zyczysz? ;) Obgadalismy krotko miasta i szkoly. Szkol z najlepszymi programami nie ma na liscie. Jak mu przedmioty podpasuja, to wie, ktora szkola jest w miare ok i gdzie jest dosc rozrywkowo. Hint-->plaza. :)

OP moze najpierw przelec sie po liscie i zobacz z czego mozesz w ogole wybierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem... po prostu szukam mu szkol ktore nie sa w samym srodku kraju... ja nikomu nie zycze Kansas lub Nebraski, w porownaniu chyba Virginia jest lepsza?

Tzn. ja mowilem o VA. Tak naprawde licza sie tam 2-3 pozycje, ale tak naprawde 1 w porywach do dwoch. O reszcie bym zapomnial, bo pewnie mozna sie zanudzic na smierc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja wysłana.

1) Chapman University

2) Loyola University New Orleans

Mam nadzieje, ze moja aplikacja zostanie poztywnie rozpatrzona :)

Wszystkim dziękuje za pomoc, wszyscy byliście niezwykle pomocni. Naprawde byłem zaskoczony odzewem, z którym się spotkałem.

Jeżeli są osoby, które mają jeszcze coś do powiedzenia na temat powyzszych uniwerkow, proszę dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...