Jump to content

Policja


NITRO KeX

Recommended Posts

Czy jeżeli zdobyłbym obywatelstwo amerykańskie (Ślub lub Green Card) to jest duża szansa na prace w policji i czy zostać przy informatyce ? O który z tych dwóch zawodów zdobyć łatwiej ?

(Jeżeli masz coś głupiego napisać typu: "kolejny szczyl marzy o mieszkaniu w USA, to lepiej sobie darujcie)

Link to comment
Share on other sites

Moze zrob tak, zostan przy informatyce az dostaniesz obywatelstwo, wymagaja tego przy zatrudnieniu w kazdej instytucji rzadowej. W informatyce poza tym chyba zarobisz wiecej, ale nie wiem tego na 100%.

Link to comment
Share on other sites

Informatyków jest pełno.Jeżeli interesuje Cię praca w Policji to zdecydowanie lepsza .Oczywiście skończyć Akademię i zostać przynajmniej detektywem .Praca na skrzyżowaniu mało atrakcyjna i mało płatna ale w obu przypadkach dobre ubezpieczenie ,wszystkie benefity i przywilej do emerytury po 20 latach ( w Polsce po 15-tu).Jako informatyk możesz znaleźć lepiej płatną pracę ale będziesz tyrał do 67 roku życia.Pomyśl o tym.

Link to comment
Share on other sites

Roboty w Policji nie dostanie dopoty, dopóki nie zostanie USC. Lepiej wiec będzie jeśli zacznie pracw w IT a potem zaaplikuje do Policji. POLICYJNY INFORMATYK to jest to. Na krawężnik nie wygnają, praca pod dachem, cieplo i z boomami nie trza się szarpac.

No i te benefity, echhhh....

Mój znajomy detektyw z NY, przeszedł na emeryture, zostawil smierdzace miasto i wyniosl się do WA. Tam jest szefem ochrony w jakims mallu. Nie wie co robic z pieniędzmi. Kupuje domy, lodzie, ostatnio rzucil się na stare, kultowe samochody. Dopiero skonczyl 50-tke.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...