Skocz do zawartości

Odmowa Przyznania Wizy Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, Olek Jot napisał:

Przepraszam że podam swój przykład ale wizę do USA dostałem nie wchodząc konsulowi w dupę. Trzeba pamiętać że w USA jest duża banda biedaków zakredytowana hipotekami i innymi kredytami. Te ich domy to drewniano tekturowe pudła. Polacy mieszkają w normalnych domach na które ich stać. Amerykanie to bankruci którzy zmuszeni są do pracy od rana do nocy by utrzymać większe czy mniejsze pudła obciążone hipoteką. Gdyby oni starali się u nas o wizę to byłoby prawie 100% odmów. Z resztą nie mam już ochoty jeżdzić i patrzyć na to bidulowo i dziadostwo jakim jest USA banda pozerów mających o sobie ogromne mniemanie jako o narodzie po prostu karykaturalna lipa. Nigdy nie kryłem swoich poglądów a w konsulacie patrzyłem się na nich z góry - oczywiście inni Polacy odsuwali się ode mnie w strachu że nie dostaną wizy że konsul skojarzy ich ze mną. Typowe Polskie dupowłazy dające pomiatać się Amerykanom -im wizy odmówiono. Dlaczego tak było nie wiem. Może rzeczywiście należy im pokazywać że ma się ich w dupie. Jak byłem w Izraelu to gdy pytali mnie się czy posiadam broń lub inne środki odpowiedziałem że mam przy sobie dwie głowice atomowe i kilogam kokainy- tam też wszystkich sprawdzali a ze mną pośmiali się i puścili bez żadnej kontroli. Wydaje mi się że zarówno w USA jak i innych tego typu krajach nie ma reguły oni po prostu utrzymują się z opłat wizowych zarabiają na całym świecie na czym się da i oszukują nawet tym snem o Ameryce- bzdury gdyż wystarczy przejść się po ulicach USA i wszystko staje się jasne.

Tak, oczywiście Ci wierzę, ale dobra historyjka to nie jest zła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...