Skocz do zawartości

Praca W Usa


miro211185

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam kontakty z pewna firma w USA, ktora moglaby mnie przyjac do pracy gdybym mial pozwolenie do pracy. ( ale nie o to chodzi )
Niestety polityka firmy jest taka ze nie staraja sie zalatwiac pozwolena na prace, ale dzieki temu ze poznalem tam kilku ludzi, mam pewnosci ze moga mnie przyjac od razu gdy zalatwie sobie pozwolenie na prace.

moje pytanie hest takie: czy w gre wchodzi tylko loteria zielonej karty, czy sa jeszcze jakies inne sposoby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace docelowo miałbym już na stałe. jesli bylbym juz ich pracownikiem, wtedy maja juz swoje procedury by starac sie mnie zatrzymać. Nie wiem na ta chwile jak to jest w przepisach. Gdy bede miec jakikolwiek papier na pobyt, czy moge miec umowe o prace na zasadzie bezterminowym, czy do wtedy, kiedy skonczy mi sie pozwolenie. Tak czy siak, cel koncowy jest by byc tam na stale i oni o tym wiedza.

dlatego to dla mnie takie wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sly6 mówi, dla zwykłych śmiertelników loteria i ślub.

Jeśli pracodawca tak bardzo Cię chce to musi wystąpić o pozwolenie na pracę w formie wizy pracowniczej lub GC ale tylko jeśli spełniasz wymagania pod względem wykształcenia i/lub doświadczenia.

Długość umowy nie ma większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...