Skocz do zawartości

Jakie Mam Szanse Na Wize?


Rekomendowane odpowiedzi

własnie skonczyłem czytac post dotyczacy ciazy na wizie turystycznej. Juz pomysl wylecial mi z glowy po przeczytaniu postu haha. Administrator- widze ze jestes z Lublina ja rowniez, wiesz moze czy ma jakies znaczenie biuro podrozy w ktorym wypalniaja nasze zgloszenie o staranie sie o wize? Slyszalem oczywiscie pogloski ze tak choc w to nie wierze i uwazam to za totalna bujde. W loterii uczestniczylem rok temu i przegapilem losowanie tegoroczne tj DV-2016. Z tego co ogladam statystyki to Polacy w europie dostaja najmniej zielonych kart... niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum większość ludzi samodzielnie wypełnia wnioski, bez pomocy stron trzecich, które za to pewnie jeszcze ciężkie pieniądze pobierają.

No fakt, za niewiedze się płaci i sam to często wykorzystuje :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepne sie pod ten temat o ile mozna :)

Mam pytanie dotyczace wizy B2 dla mojego taty, zastanawiam sie jakie on ma szanse by dostac wize.

Moje obawy wynikaja z tego iz tata jest od kilku lat osoba bezrobotna i obecnie ma problemy ze zdrowiem, ale nie moze ubiegac sie o rente ani nic takiego.
Historia wyglada tak, ze pod koniec lat 1998/99 rodzice strali sie o wize po raz pierwszy i jej nie dostali, pozniej moja mama sama ubiegala sie o wize i dostala ja dwukrotnie, teraz ma chyba 10letnia. ostatni raz mama byla w usa w kwietniu zeszlego roku - tylko dwa tygodnie.
po 1szej porazce z wiza moj tata nigdy sie juz o nia nie ubiegal. wiec to by bylo jego drugie podejscie. nie wiem czy to ma jakies znaczenie.
zastanawiam sie co poza napisaniem przez mnie i meza form I-134, Affidavit of Support moge zrobic by zwiekszyc szanse taty na wize i jego pobyt tutaj. po prostu chce zafundowac moim rodzicom wakacje + plus moj maz wreszcie (poza skypem) poznalby tate na zywo

obawiam sie, ze konsul nie wyda tacie wizy z powodow "zbyt malych powiazan z krajem"/bezrobocia

z gory dziekuje za wskazowki :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna wiadomo ze takie pisma od rodziny nic nie daja lecz jak chcesz to przeslij Tacie ten I-134

To osoba co idzie po wize ma pokazac ze wroci na czas a z tym jak widzisz moga byc problemy

Kolejna sprawa ma nie pokazywac ze jest chory ,to nie tak ze jak jest chory to nie bedzie pracowac w USA,wiele osob majac renty pracuje w USA o wiele wiecej niz w Polsce ;) no ale chyba to sama wiesz.plusy sa takie ze byl dawno po wize.,ma to wpisac w ds 160

ze zona dostala wize,lata i wraca na czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...