Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie,

Zostalam wylosowna w loterii, wypelnilam wniosek wyslalam i... zuwazylam ze z tej radosci w polu Surnames at Birth wpisalam obecne nazwisko mamy zamiast panienskiego. Nie mozna juz edytowac, co robic?? wysylac jakiegos maila z wyjasniniem? co proponujecie ?

z gory dziekuje

You can access your saved application by returning to the Consular Electronic Application Center (CEAC) website and selecting View/Edit from the IV and Alien Registration section of the Immigrant Visa – Summary Information screen. You will then be provided with a list of all applicants in your case along with the status of each application (NOT STARTED, INCOMPLETE, or SUBMITTED). To continue updating an incomplete application, simply click on the "Edit" button to the right of the application’s status.

Once you submit your application, by clicking the “Sign and Submit Application” button on the "Sign and Submit" page, you will be unable to access your application again without the assistance of NVC, or the U.S. embassy or consulate at which you plan to apply.

zadzwon do KCC

Kentucky Consular Center (KCC)

Phone: (606) 526-7500

7:30 a.m. - 4:00 p.m. EST

Email: KCCDV@state.gov You must include your name, birthdate and case number exactly as they appear in the Entrant Status Check (ESC) website.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

numer 2016U00013XXX nawet nie wiem czy mnie zaprosza :(

dziekuje Wam za pomoc jutro zadzwonie do ambasady

Zaproszą

Ja mam 19XXX i wniosek DS złożony na początku czerwca bo czekałem na paszporty :P ale mam nadzieje ze na koniec lutego początek marca będzie rozmowa. Zresztą w sumie lepiej, bo będzie można jeszcze więcej kasy odłożyć ;)

A takie pytanie gdzie teraz jest jakaś lista numerów na poszczególne miesiące tak jak było w poprzednich latach bo nie mogę się doszukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

i jak sie ta sprawa rozwiazala ¿?

Witajcie,

Zostalam wylosowna w loterii, wypelnilam wniosek wyslalam i... zuwazylam ze z tej radosci w polu Surnames at Birth wpisalam obecne nazwisko mamy zamiast panienskiego. Nie mozna juz edytowac, co robic?? wysylac jakiegos maila z wyjasniniem? co proponujecie ?

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

i jak sie ta sprawa rozwiazala ¿?

Cześć,

Po 3 dniach dodzwoniłam się do ambasady, mila pani poinformowała mnie ze "taki problem to nie problem" i żebym się nie przejmowała bo ludzie robią błędy w swoich nazwiskach. Będę mogla to poprawić w ambasadzie, także teraz czekam na zaproszenie na spotkanie z ambasadorem ;-) może się doczekam :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...