Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie rozumiem,wylosowales i nie pojechales?

Na litosc....Teri , poczytaj troche wątek to sie zorientujesz co chodzi. Nie każdy wylosowany numer dostaje GC, losują wiecej osób niz kart maja do rozdania. Niektórzy pomimo tego, ze wylosowali, jesli maja wysoki numer to na wszelki wypadek startują w kolejnych losowaniach. Czyli jesli sie komus nie poszczęści i wylosuja go z wysokim numerem to jest duża możliwość, ze sie na kartę nie załapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na litosc....Teri , poczytaj troche wątek to sie zorientujesz co chodzi. Nie każdy wylosowany numer dostaje GC, losują wiecej osób niz kart maja do rozdania. Niektórzy pomimo tego, ze wylosowali, jesli maja wysoki numer to na wszelki wypadek startują w kolejnych losowaniach. Czyli jesli sie komus nie poszczęści i wylosuja go z wysokim numerem to jest duża możliwość, ze sie na kartę nie załapie.

Dlaczego od razu piszesz...

"Na litosc..." Troche wiecej cierpliwosci i zrozumienia zalecam :) Przeczytalam watek i stad byly wlasnie te moje pytania.Powody mogly byc rozne...Moj syn GC wylosowal w tym roku z dosc wysokim numerem ale nie az z takim ,by myslec,iz moze nie zostac zaproszony na rozmowe,- nr17xxx. Poza tym, ja wylosowalam GC kilka lat temu i wize otrzymalam i wyjechalam...Pozdrawiam.

Jego numer był powyżej ostatniego cut offu.

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale gdybys przeczytala watek to bys takich pytan nie zadawala. Wiekszosc idzie na latwizne i zamiast troche poszukac i poczytac, wola walnac pytania ktore juz wczesniej padly pare razy. No chyba, ze sa troche niekumaci i nie rozumieja przeczytanych odpowiedzi...

Dziewczyno,to jest FORUM,( a nie oboz lub cos w tym rodzaju,)wiec kazdy zadaje pytania lub pisze o czyms,albo odpowiada na zadane pytanie i czyni to z checi pomocy czy uprzejmosci.Poza tym nikt nie ma prawa kogokolwiek strofowac,jak to ty tu czynisz...Kultura i wlasciwe wyslawianie sie obowiazuje wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno,to jest FORUM,( a nie oboz lub cos w tym rodzaju,)wiec kazdy zadaje pytania lub pisze o czyms,albo odpowiada na zadane pytanie i czyni to z checi pomocy czy uprzejmosci.Poza tym nikt nie ma prawa kogokolwiek strofowac,jak to ty tu czynisz...Kultura i wlasciwe wyslawianie sie obowiazuje wszystkich.

Sama zapytałas dlaczego napisałam " na litość ". Reszte zostawię bez komentarza. Takze życze cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wniosek 14 Maja, czyli biorąc pod uwagę, że strona z informacją o wylosowaniu nie działała kilka dni to wysłałem z tydzień po rozpoczęciu.

Numer mam niski, bo poniżej tysiąca, więc jak tylko dostanę maila to dam znać.

gratulacje :) a kiedy wypełniłeś wniosek o wizę?w tamtym roku mi się nie udało, będę próbować w tym roku i tak się zastanawiam kiedy tym razem wniosek wysłać ,żeby być wolosowaną i mieć niski numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...