Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak z kolei ominąć state w adresie , ponieważ nie można tam wpisać ani none ani n/a, tylko pojawiają się wymienione stany. Pisze do osób, które już wypełniłhy wniosek

Nad czym się zastanawiać. Weź jakikolwiek stan i dopasuj w necie ZIP Code

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wszystkim wylosowanym,

jakoś tak wszyscy niskie numerki maja, (przynajmniej tu na forum) mi niestety się nie poszczęściło, ktoś coś wspomniał o ewentualnym dolosowywaniu, gdyby tak się miało zdarzyć to kiedy takie info mogłoby się pojawić? :) bo nie wiem czy mogę jeszcze żyć mini nadziejką czy juz całkiem sobie odpuścić i czekać grzecznie na kolejna szanse od losu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to moja pierwsza loteria zgłoszenie wysyłałem sam i niestety się nie udało, ale muszę przyznać, że były emocje przy sprawdzaniu wyników. Gratuluję wygranym i powodzenia na dalszej drodze. Mam pytanie w sprawie dodatkowego losowania, bo słyszałem o czymś takim w poprzednich latach. Czy takie losowanie jest co roku, czy zależy to od sytuacji np. odpadnięcie znacznej liczby osób w późniejszej selekcji uczestników, po nie wysłaniu lub błędnym wypełnieniu formularza ds-260. Takie losowania odbywają się z pośród wszystkich uczestników czy z pośród tych co wylosowano ale nie dostali zaproszenia na rozmowę, zbyt wysoki CN. Na oficjalnej stronie na razie nic nie ma na ten temat. Po prostu chcę wiedzieć czy mogę zapomnieć o DV2016 czy jeszcze jest jakaś szansa. Jeszcze dodam, że się nie poddaje na jesień znowu próbuje jeśli będzie taka możliwość bo trzeba spełniać marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dv 2013 byla jedyna loteria w ktorej bylo doloswanie,a tak losuje sie wiecej osob bo jak napisales,ktos sie rozmyslil,ktos nie dostal wizy i wtedy nastepne osoby maja szanse na wize..a jak kto jest dv 2016 to rozne sie slyszy historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...