Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz,

Zadzwonie tam raz jeszcze upewnic sie.

Jak cos to wysylam formularz teraz, a potem zajme sie wyrobieniem paszportu sobie na nowe nazwisko i dziecku

Pozdrawiami bardzo dziekuje za kazda odpowiedz.

Porod tuz tuz a wiadomosc zmienila nam wszytskie plany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Spokojnie, nie panikujcie.

Jeśli chodzi o DV-2015, to cut off na kwiecień dla Europy jest 28,450. A na maj 30,300.

Rok wcześniej na kwiecień cut off na kwiecień był 25,400, a na maj 30,700.

A jeszcze rok wcześniej na kwiecień było 22,850m a na maj 27,500.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co kalkulują koszta i zastanawiają sie czy sie opłaca.

Koszta przeprowadzki do innego kraju są zawsze wysokie i prawie nigdy sie nie zwracają. Od ponad 3 lat mieszkam w Kanadzie i teraz zamierzam przenieść sie do USA. Musisz chcieć sie przenieść a nie kalkulować koszty. Jak liczysz kasę to znaczy ze nie chcesz emigrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego co nie kalkuluje kosztow i nie zastanawia sie czy sie oplaca.

Koszta przeprowadzki do innego kraju nie zawsze sa wysokie i powinny sie zwrocic jesli ktos ma prace.

Ja liczylam kase co nie oznaczalo ze nie chcialam emigrowac.

Jak to wyglądało w Twojej sytuacji i jak to widzisz w mojej czyli rodzina 2+1 w ciemno?

Tak na spokojnie sobie przemyślałem że nawet jakbym miał ten CN to w tym roku bym zrezygnował niestety bo nie uzbierałbym tych 50k zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virago co do numerow to zdarzysz z paszportami,gorzej by bylo jakby sie obudzil blizej wakacji roku 2016 :D to wtedy roznie by moglo byc.co nie oznacza ze masz do tego czasu czekac :) ..te 3-4 tygodnie teraz to maja male znaczenie ,chyba ze chcesz szybko wyjechac i masz niski numer ;)

co do kosztow to zalezy od tego co chcemy,czy chcemy mieszkac odrazu w lepszej dzielnicy czy tez sredniej..wezmiemy prace prawie kazda czy tez bedziemy czekac,szukac a kasa szybko sie rozchodzi...

jest cos takiego jak policzalne i nie policzalne ,czy marzenia mozna policzyc a przeciec chodzi o ich spelnienie

dla 1 to bedzie wieksza kasa,spokojniejsze zycie a dla innych rodzina ktora chca miec,wrescie aby ktos im dal szanse :) i tak mozna by wymieniac bez konca.....

Tak koszta na samym poczatku sa duze,czy to chodzi o kase czy tez inne lecz pozniej po dobrym ich rozegraniu wyglada to lepiej a ze trzeba zacisnac zeby na samym poczatku to tak wiekszosci bywa.

czarex dlaczego to mnie nie dziwi jesli chodzi o Kanade ;) tam mozna zarobic lecz na to potrzeba czasu,nauki...a czasami te 3 lata to za malo i to widac po Twoim przykladzie,,jak ktos powiedzial ze Kanada to dobra jest do mieszkania nie do zarabiania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie !

Właśnie sprawdziłem i się udało,nr CN 4xxx.Musimy jeszcze wyrobić córce paszport bo przeoczyliśmy,ważny do 07.2015,młodsza córka ma jszcze ważny do 2018r,chyba wystarzy ??No i jeszcze ten wniosek DS260,badania,szczpienia itd.,trochę mnie to przerasta...,mam jeszcze pytanie,czy rozmowa z konsulem odbywa się w j.polskim ?Bo może być problem . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...