Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

ten paszport do 2018 straczy lecz jak dla mnie to go wymien ;) aby pozniej miec spokojna glowe za 2 lata :)

lepiej to zrobic za 1 razem

co do 260 to jak masz jakies pytania i wiele innych watpliwosci to zapoznaj sie z tematami z dv 2013-2014 i teraz 2015 :) a wrazie pytan pisz.

pomozemy na ile bedziemy potrafili,mogli :)

rozmowa odbywa sie w j.polskim ,mozna tez po angielsku

jak dla mnie to ja bym rozmawial po angielsku i zaczal sie go uczyc intenesywnie na ile sie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Szybko w tym roku wyniki z podziałem na kraje...ale to rozumiem ze w tym roku powiadamiają kandydatow drogą emailową ?? "...notified the winners..."

Kiedys jak ktos zgubil CN to było po wszystkim, pozniej można bylo odzyskać CN a teraz email z niespodzianką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglądało w Twojej sytuacji i jak to widzisz w mojej czyli rodzina 2+1 w ciemno?

Tak na spokojnie sobie przemyślałem że nawet jakbym miał ten CN to w tym roku bym zrezygnował niestety bo nie uzbierałbym tych 50k zł.

bilety lotnicze okolo PLN10k, wynajecie mieszkania $ 1200 (?) plus kaucja $ 1200 (?) zakup samochodu $ 4000 (?), ubezpieczenie samochodu na pol roku ok $ 250 - 300. Czy Ty lub zona macie konkretne zawody? Tlumaczenie dyplomow w PL PLN ?, ewaluacaja ich w USA ?,

Jak nie macie zawodow konkretnych to ciezko z praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilety lotnicze okolo PLN10k, wynajecie mieszkania $ 1200 (?) plus kaucja $ 1200 (?) zakup samochodu $ 4000 (?), ubezpieczenie samochodu na pol roku ok $ 250 - 300. Czy Ty lub zona macie konkretne zawody? Tlumaczenie dyplomow w PL PLN ?, ewaluacaja ich w USA ?,

Jak nie macie zawodow konkretnych to ciezko z praca.

no i tu dochodzą koszty ubezpieczenia zdrowotnego . ile to jest i od czego zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...