Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie, pierwszy szok przeszedł i zabrałem się za DS-260.

Wiadomo, że jak się coś robi pierwszy raz to rodzą się pytania.

Mam nadzieję że nie będzie ich tak dużo :)

1. Czy w punkcie o wszystkie adresy zamieszkania od ukończenia 16 roku życia trzeba rzeczywiście wpisywać wszystkie? U siebie naliczyłem ich 14 (tylko 2 były moimi adresami zameldowania), z czego 9 nie pamiętam dokładnie. Tylko miasto i ewentualnie ulicę, ale ani numeru domu ani mieszkania. Czy ktoś to w ogóle będzie sprawdzał?

2. Skoro jesteśmy już przy adresach to w Polsce piszemy np. Jasna 5/6. W formularzy przy wpisaniu znaku / wywala mi błąd. Jak inaczej to zapisać? Jasna 5 m.6?

3. Moja żona przebywała 1,5 roku w UK. Jeszcze pod panieńskim nazwiskiem. Wróciła 7 lat temu, a potem się pobraliśmy. Czy zaświadczenie o niekaralności z UK żona musi mieć na nazwisko panieńskie czy obecne?

Na początek to tyle :) Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wlasnie jak to jest z adresami po 16 roku zycia....Oni to jakos sprawdzaja? Mieszkalem 3 miesiace w Angli i pracowalem tam przez agencje pracy, ale nie pamietam pod jakim adresem tam mieszkalem a bylo to w 2005 roku. Moze ktos to szerzej opisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

ciekawa jestem jak przebiega rozmowa w ambasadzie, jest już ktoś po ?? Ja jestem w trakcie kompletowania dokumentów, powoli zbliża się mój termin i ogarnia mnie strach :(

Rozmowa to maksymalny luz :D oczywiście łatwo to powiedzieć po :) nam przed rozmową też wiele osób to mówiło, że nie ma się o co martwić, ale stres był giga zupełnie niepotrzebnie :) Jak masz spełnione wymagania (wykształcenie, itp.) to na serio rozmowa to tylko formalność :) gorzej jak są jakieś tajemnice, problemy.... ale jak wszystko jest ok, to nie ma się o co martwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...