Jump to content

Dojazd Do Pracy

medeski

Recommended Posts

Dużo czasu spędzacie w aucie na dojazdach? Ja po mieszkaniu w Edynburgu gdzie nie potrzebowałem samochodu trafilem do LA - srednio dojezdzam 1h w jedna strone... Po pół roku mi sie przestawiło i mi sie wydaje że 30 min dojazdu to jest właściwie za rogiem...

• Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Ja mam do pracy 10 minut samochodem :) no ale ja w malym miasteczku mieszkam, za to na większe zakupy ( nie mowa o spożywczych) mam 1h drogi w jedna stronę. Na lotnisko mam 2h. Ja ogólnie do dojazdów jestem przyzwyczajona :)

ja dojeżdżam dokładnie 1 h 15 min. Ale jakoś szczególnie mnie to nie uwiera, bo lubię jeździć autem i poza tym w mieście do którego dojeżdżam robię zakupy żywnościowe, bo mają tam polskie sklepy - Polonez, sklepy z organiczna zywnoscia - Whole Foods, Trader Joe's i inne, ktore mnie interesują :) A w drodze do pracy zapuszczam kurs językowy (hiszpanski) z płyty, więc dość szybko mi mija podróż :D ... gorzej jak wracam, bo zazwyczaj towarzyszy mi lekki ból głowy mimo, ze wode pije hektolitrami :P Coz musze porobic eksperymenty na sobie i zobaczyc co podziala, bo nie chce sie tabsami szprycowac...

Ja generalnie tez lubie jezdzic, tylko 8h w pracy plus 2h w aucie i po calym dniu... Poza tym po 8 godzinach przed komputerem ta droga powrotna jest strasznie meczaca. Dodam ze te 1h drogi do domu to jest srednio 60mph na bardzo ruchliwej drodze wiec musze byc extra skupiony.

A już myślałem, że mam źle z 30 min, 21 mil. :-) Zmieniam trasę, żeby nie umrzeć z nudów. Dla zabicia czasu albo Spotify albo podcast tokfm albo wydzwaniam do ludzi. W tym ostatnim przypadku potrafię przegapić zjazd z autostrady.

A już myślałem, że mam źle z 30 min, 21 mil. :-) Zmieniam trasę, żeby nie umrzeć z nudów. Dla zabicia czasu albo Spotify albo podcast tokfm albo wydzwaniam do ludzi. W tym ostatnim przypadku potrafię przegapić zjazd z autostrady.

tez zmieniam trase, zeby mi droga nie zbrzydla... nawet jesli musze jechac 20 min dluzej.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...