Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

To czekanie jest najbardziej frustrujące ale jak napisał już ktoś na tym forum, okres oczekiwania na zaproszenie jest najlepszym sposobem testowania naszej cierpliwości. Miejmy nadzieję, że wkrótce nas zaproszą bo w ostateczności nie ma aż tak wielu naszych rodaków, którym udało się wylosować Green Card, więc nasza ambasada nie jest nadmiernie obciążona tego rodzaju sprawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale jakich problemów?

Rozmowy zaczynają się w październiku i będą trwały do września lub do wtedy, do kiedy wystarczy wiz.

Macie niskie numery, wymagania spełniacie, więc zaproszenia dostaniecie.

Jakie to ma znaczenie, czy na październik, czy na listopad, a może na grudzień?

Zajmijcie się może raczej tym, co zrobicie po rozmowie w ciągu tego pół roku do wyjazdu i jak zakańczać sprawy w Polsce, skoro tak Wam się spieszy do wyjazdu :P

Troszkę luzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakich problemów?

Rozmowy zaczynają się w październiku i będą trwały do września lub do wtedy, do kiedy wystarczy wiz.

Macie niskie numery, wymagania spełniacie, więc zaproszenia dostaniecie.

Jakie to ma znaczenie, czy na październik, czy na listopad, a może na grudzień?

Zajmijcie się może raczej tym, co zrobicie po rozmowie w ciągu tego pół roku do wyjazdu i jak zakańczać sprawy w Polsce, skoro tak Wam się spieszy do wyjazdu :P

Troszkę luzu ;)

No masz przeciez napisane na stronce selectee ze jak cos to zeby sie kontaktowac z Kentucky i jest numer i mail wiec to oni raczej przekopuja nasze wpisy chyba ze to pozniej weryfikuje raz jeszcze ambasada.

No wlasnie ma znaczenie bo np. w moim przypadku musze sie szykowac na dorobienie do wyjazdu za granica.

I to jest problem.

Luz na pewno mamy rozsadnie niskie numery, dają one odrobine wiecej spokoju ze zaproszenia dostaniemy.

A pomarudzic zawsze wolno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy dostaliście już terminy rozmów na listopad???

żona ma niski numer 14XX ale w październiku nas nie zaprosili na rozmowę.... ds-260 wysłany 03.06 wszystko "completed" przesłane do Kentucky Consular Center

Do tej pory nikt z Polski nie został zaproszony na rozmowę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja też akurat dostałem, około 22 czasu polskiego. Mam numer 79XX, a DS-260 wysłałem na początku czerwca.

EDIT najważniejsze, zaproszenie dostałem na początek listopada

Mam pytanie, dwa pytania w zasadzie.

1. Do kiedy można przesunąć interview? Tzn. ile dni przed jeszcze można przesunąć?

2. Jaki termin można "umownie" nazwać jeszcze bezpiecznym terminem na przesunięcie interview, w momencie gdy chce się odłożyć to w czasie. Myślałem o styczniu, najlepiej koniec lutego, czy to jeszcze bezpieczny termin? (EDIT: Zdaję sobie sprawę, że możliwe jest przełożenie nawet na sierpień - ale wtedy szanse są małe, że będą miejsca z tym 50k dostępnych - pod tym względem "bezpieczny" termin. Np. Grudzień jest bezpieczny:P)

ok jeszcze trzecie..

3. Gdzie konkretnie zadzwonić, w celu przesunięcia tej wizyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...