Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

kurde to forum jest serio pełne buraków. najlepiej kogoś zjebać albo strzelić focha że nie chce przewertowywać 50 podstron w jakim temacie i powiela pytanie

Koleżanko jakbyś nie wiedziała to tak u fotografa się mówi,proszę o zdjęcie legitymacyjne i będzie wiedział że chodzi o profilowe zdjęcie z jednym uchem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to forum jest serio pełne buraków. najlepiej kogoś zjebać albo strzelić focha że nie chce przewertowywać 50 podstron w jakim temacie i powiela pytanie

Koleżanko jakbyś nie wiedziała to tak u fotografa się mówi,proszę o zdjęcie legitymacyjne i będzie wiedział że chodzi o profilowe zdjęcie z jednym uchem itd.

Ale czy tobie potrzebne jest zdjęcie legitymacyjne? Z tego co wiem to raczej nie, no chyba, że planujesz sobie jakąś legitymację wyrobić.

A co do buraków to pozostawię to bez komentarza, sam swoimi wpisami sobie świadectwo wystawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przeciez pisałem że mam zdjęcia legitymacyjne i chciałbym je użyć do badan. W starych wytycznych nie było problemu i przyjmowali obojetnie jakie zdjecie do badan dlatego dopytuje ( po to jest chyba forum). W dv2012 była taka sama instrukcja dwa zdjęcia kolorowe i przyjmowali legitymacyjne( profil i jedno ucho).

Odnośnie buractwa to odpowiedz sobie sama co Twoj wpis wniosł do tematu i jak odpowiedzał na moje pytanie (sic!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przeciez pisałem że mam zdjęcia legitymacyjne i chciałbym je użyć do badan. W starych wytycznych nie było problemu i przyjmowali obojetnie jakie zdjecie do badan dlatego dopytuje ( po to jest chyba forum). W dv2012 była taka sama instrukcja dwa zdjęcia kolorowe i przyjmowali legitymacyjne( profil i jedno ucho).

Odnośnie buractwa to odpowiedz sobie sama co Twoj wpis wniosł do tematu i jak odpowiedzał na moje pytanie (sic!).

Moja odpowiedź miała na celu uzmysłowić Ci, że niepotrzebnie upierasz się przy tych zdjęciach legitymacyjnych. Tylko tyle chciałam wnieść do tego tematu.

Czytając wymogi z poniższego linku, nie mam wątpliwości jakie zdjęcia są wymagane, a nawet jeślibym miała tak jak ty, to dla świętego spokoju wyrobiłabym sobie zdjęcia wizowe, bo i tak będą Ci potrzebne. Nie jest to jakiś wielki koszt, więc po co robić z tego problem?

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/docs_required.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie upieram tylko pytam. Kolezanka napisala ze obojetnie czy paszportowe czy wizowe a to taki samo ujecie z przodu obecnie, kiedys byly do paszportu profilowe dlatego dopytuje ( po to jest forum ).

Dla swietego spokoju to mozna sporo rzeczy niepotrzebnie zaplacic. Oczywiscie nie jest to wielki koszt ale po co go ponosic ?

Nie lepiej na przyjemnosci wydac ?

Nie robie problemu tylko dopytuje na FORUM (kurde ktory to juz raz pisze).

Jak zwyczajnie dopytac nie mozna na FORUM to po co to FORUM ? wszystko przeciez wujek google pomoze .

tutaj jest temat z dv2012 wiem stare ale wytyczne byly podobne i obojetnie jakie zdjeci sie przynioslo bylo dobrze

http://forum.usa.info.pl/topic/20744-badania-lekarskie-gc-krakow-mini-przewodnik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, może ujęłam to w nieodpowiedni sposób w pierwszym swoim poście. Taki mam styl bycia, troszkę cięty język i czasami zapominam, że jednak w necie może to być źle odebrane. Inaczej niż gdy się rozmawia twarzą w twarz. Jeśli tu nikt nie zna odpowiedzi co tych zdjęć legitymacyjnych, a bardzo Ci na tym zależy to może zadzwoń do ośrodka medycznego, gdzie będziesz wykonywał badania i zapytaj. Powinni wiedzieć, jakie ludzie zdjęcia przynoszą, przecież tam badania robią nie tylko ludzie z loterii, ale też osoby starające się o inne wizy imigracyjne.

Ja osobiście robiłabym zdjęcia jak do wizy, no ale to ja ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haneczka019

Rozumiem, że te 4 zdjęcia dla lekarza to takie same jak 2 zdjęcia na interview. Idę jutro do fotografa i już się pogubiłem ile W SUMIE będę tych zdjęć potrzebował. Rozumiem, że 6 zdjęć "do wizy amerykańskiej", 4 do lekarza + 2 na interview. Tak?

Powtórzę jeszcze pytanie co do adresu: W jakim celu ten adres w USA lekarzowi? w DS podałem adres ale wiem, że na 99% będzie inny i zmienię go albo na interview albo na lotnisku. Który adres podać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...