Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie martwcie się wizytą. Jak wszystko było ok w papierach i spełniacie warunki loterii, to wizyta w ambasadzie to praktycznie formalność. Baaardzo rzadko zdarzały się odmowy, a jak były to ponieważ ktoś np. nie posiadał jednego z wymaganych zawodów albo odpowiedniego wykształcenia. Jeśli spełniacie warunki, macie w porządku wszystkie papiery to naprawdę rozmowa powinna przebiec szybko i bez pytań o finanse, czego wiele osób się obawia. :)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najprostszym programie graficznym (np gimp) wybierasz nowy plik o wymiarach standardowego zdjecia (np 10x15), wklejasz 2x zdjecie wizowe zachowując proporcje i wymiary zgodne z zaleceniami i zapisujesz jako jpg. wydruk tego cuda kosztuje kilkanascie groszy za 1 odbitke (tj 2 zdjecie).

dzieki za info . szczegolnie program ktory mozna uzyc. ja mialem problem z wymiarami zdjecia 600x600 jakims cudem windowsowski program robil 601x600 i nie przechodzilo. a ze nie chcialo mi sie szukac ktorym programem to moge poprawic zlecilem to kumplowi. cos mnie komputery nie lubia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokumenty:

-wyniki badań RTG i krew, które można zrobić w dniu wizyty do 8:30 o czym również zostaniecie poinformowani

Koszty:

Wizyta: 300 zł

RTG: 60zł

Krew: 80zł (30 badanie, 50 transport)

Razem: 440zł

W dniu wizyty:

Na 15-20 minut przed wizytą odbieracie RTG w miejscu gdzie było robione i udajecie się na wizytę.

Czyli ten transport 50zł jest tylko za transport wyników testów kiłowych? Pani mi powiedziała (tak zrozumiałem), że w ogóle nie przejmuje się wynikami. Na konsultacjach muszę mieć 5 rzeczy: Paszport, 4 zdjęcia, Numer sprawy, książeczkę szczepień i adres w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...