Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Mam problem. Jestem na tej stronie https://cgifederal.secure.force.com/applicanthome

Uaktualniłem swój profil, ale nie mogę kliknąć w "Dane o dostarczeniu dokumentów". Tak na prawdę, żadna z tych kafelek nie działa:/ Po kliknięciu tylko się podświetla (zaznacza)

Mój panel wygląda tak:

Screen_Shot_2015_11_03_at_23_50_30.png

Też tak macie? Jak wybrać ten sposób dostarczenia paszportu?

EDIT: Chyba do tego doszedłem... Trzeba dać "Nowy wniosek/Wyznacz spotkanie", a następnie zaznaczyć "Wybór adresu odbioru dokumentów przy ubieganiu się o wizę imigracyjną", następnie "DV1 - Diversity Immigrant", następnie uzupełnić dane, wydrukować potwierdzenie z którym pójść do ambasady. Tak?

Jeszcze pytanie dodatkowe, takie, żeby mieć pewność. Te 24zł płacimy przy odbiorze paszportu, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj telefonicznie z konsultantem ambasady ustaliłem sposób odbioru paszportów (3 szt.) za pomocą kuriera, i logując się na https://cgifederal.s...m/applicanthome zmianie uległ tylko szczegół dotyczący rodziny - 2. Z kąd mam wydrukować potwierdzenie wyboru odbioru paszportów??? Pani konsultant podała mi tylko numery które mamy podać przy składaniu dokumentów.

chciałem również dopytać czy dziecko które nie ukończyło 1 roku życia musi też być na rozmowie z konsulem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ktoś opisać jak jest z tą kontrolą bezpieczeństwa. Bardzo prawdopodobne, że będę musiał być z torbą z laptopem - czy będzie to problem?

@obeek23, nie jestem ekspertem ale chyba jest napisane: "wszyscy". Nie wiem, czy jest jakiś wiek który zwalnia z obowiązku stawienia się osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joanna30

moje pytanie dotyczyło kontroli bezpieczeństwa w ambasadzie:) W informacji jest osobny rozdział "kontrola bezpieczeństwa" i żeby nie przynosić zbędnych rzeczy, jedynie teczkę.

Kontrolę na lotnisku przechodziłem już wiele razy, mam rozumieć, że w ambasadzie jest taka sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joanna30

moje pytanie dotyczyło kontroli bezpieczeństwa w ambasadzie:) W informacji jest osobny rozdział "kontrola bezpieczeństwa" i żeby nie przynosić zbędnych rzeczy, jedynie teczkę.

Kontrolę na lotnisku przechodziłem już wiele razy, mam rozumieć, że w ambasadzie jest taka sama?

Sorry, nie doczytalem, myslalem ze chodzi o lotnisko. W ambasadzie nie bylem od dawna i nie wiem jak tam teraz jest. Kiedys komorki trzeba bylo zostawiac w samochodzie albo okolicznych sklepach (mieli biznes z tego) teraz ponoc jest na nie polka w wejsciu do ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...