Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

po 20 to na pewno. W tym biuletynie moze jest cos wiecej napisane.

Co do badan to mialem szczepienia wzwb i tezec i karte szczepien z czasow szkolnych wiec nie musialem dorabiac szczepien i wyszlo tylko 440. Rano pobranie krwi i Rtg w poludnie wizyta u pani doktor.

4 zdjecia wizowe, numer sprawy, adres w stanach, paszport no i karty szczepien. To trzeba miec.

ze szczepieniami wyszloby kolo 600zl i tak wlasnie mowilem Paniom jak sie rejestrowalem a te mnie przekonywaly ze to za duzo wyliczylem

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

po 20 to na pewno. W tym biuletynie moze jest cos wiecej napisane.

Co do badan to mialem szczepienia wzwb i tezec i karte szczepien z czasow szkolnych wiec nie musialem dorabiac szczepien i wyszlo tylko 440. Rano pobranie krwi i Rtg w poludnie wizyta u pani doktor.

4 zdjecia wizowe, numer sprawy, adres w stanach, paszport no i karty szczepien. To trzeba miec.

ze szczepieniami wyszloby kolo 600zl i tak wlasnie mowilem Paniom jak sie rejestrowalem a te mnie przekonywaly ze to za duzo wyliczylem

:)

Byles w Karkowie czy w Wawie? czy badano Cie czy tylko pytania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Jesteśmy już po badaniach, mamy skompletowane dokumenty - rozmowa 20 stycznia. Pozostało nam jedynie zarejestrować się na TNT - tutaj chcę zapytać:

1) W jednej rubryce pokazało mi się coś takiego:

Cel Podróży: POLAND NVC Scheduled Appointment
Co to takiego ? :)
2) Brak również wyznaczonej daty spotkań wizowych (na pierwszej stronie na tnt) coś z tym fantem musimy zrobić?

Pozdrawiam

1) Chodzi o to?:

Step 3: Please select a visa category that applies to you.

- K Visa (Fiance)

- Appointment scheduled by NVC

Jeśli tak, to zaznaczamy "Appointment scheduled by NVC", bo pierwszy jest dla wizy narzeczeńskiej :)

2) Nic :) Wy nie umawiacie się tutaj na spotkanie z wizowe (bo już macie termin spotkania umówiony) tylko wybieracie sposób odbioru paszportów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...