Skocz do zawartości

Rozmowa Z Konsulem.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za odp. Mam jeszcze jedno pytanie. Jestem z moja dziewczyna po rozmowie i nam niestety odrzucili wniosek :( Chcemy sprobowac drugi raz, bo nie ograniczen czasowych. Myslicie ze sa szanse jak odrazu podejdziemy drugi raz?

Szanse sa praktycznie 100%-we - na kolejna odmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednio 50% na to ze się uda lub zostanie znów odrzucony. Inny konsul może i inna decyzja, ale licz się z pytaniem co się zmieniło, że aplikujecie ponownie. Pewnie dostaliście odmowę za mały związek z krajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja slyszalem i to dobrych pare lat ze to Krakow jest zly a za to Warszawa :) ok

Nie ma teraz znaczenia czy idziesz do Krakowa,Warszawy

a ma znaczenie dlaczego teraz Krakow-nikt Cie takiego pytania nie zada lecz to moze dac do myslenia

po co lecisz,jaki powod byl ze wizy nie otrzymales oraz czy to co piszesz,mowisz zgadza sie z tym co teraz napisales,bedziesz mowic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie. Powiedzcie mi taka rzecz. Bo znajoma leci 9 lipca, a 12 lipca konczy sie jej waznosc wizy. A miala na 10 lat i latala do NY do syna i wracala w terminie. I pytanie czy jak jej sie konczy wiza, bedzie w NY ponad miesiac, bo jej syn ma slub w sierpniu to moga jej nie wpuscic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Powiedzcie mi taka rzecz. Bo znajoma leci 9 lipca, a 12 lipca konczy sie jej waznosc wizy. A miala na 10 lat i latala do NY do syna i wracala w terminie. I pytanie czy jak jej sie konczy wiza, bedzie w NY ponad miesiac, bo jej syn ma slub w sierpniu to moga jej nie wpuscic?

To jest wiza wjazdowa, wiec ja wpuszcza. Liczy sie dlugosc pobytu wbita na wjezdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...