Skocz do zawartości

Piwo


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

Ty masz takie zachcianki ze sprawdz moze czy czasem w ciazy nie jestes... ;):P:D

No śmieszne śmieszne ale serio to test dzisiaj zrobię :/ mam nadzieje ze to powietrze alaskanski nie ma wpływu na urodzaj, chociaż tutaj bardzo liczne rodziny....tęsknię za dębowy bo piwa nie lubię i w Polsce to tylko dębowe albo redsiki magiczne smaki latem w warszawie na balkonie z papierosie a na widoku piękny stary ursus....ech tęskno do ludzi. Poszukam tych zastępczych piw ale to tak dla mnie jak kiełbasa niby taka sama niby polish a to jak kon i koniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weissbier/Hefe-Weizen/etc., potem dlugo, dlugo nic :) Probowalem kilku amerykanskich wheat beers, ale niestety, do niemieckiego importu sie to nie umywa. Szczesliwie, sklep z alkoholem, ktory jest rzut beretem od mojego mieszkania, ma kilka roznych niemieckich pysznosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śmieszne śmieszne ale serio to test dzisiaj zrobię :/ mam nadzieje ze to powietrze alaskanski nie ma wpływu na urodzaj, chociaż tutaj bardzo liczne rodziny....tęsknię za dębowy bo piwa nie lubię i w Polsce to tylko dębowe albo redsiki magiczne smaki latem w warszawie na balkonie z papierosie a na widoku piękny stary ursus....ech tęskno do ludzi. Poszukam tych zastępczych piw ale to tak dla mnie jak kiełbasa niby taka sama niby polish a to jak kon i koniak.

Nie wiem jak tam test ale mam nadzieje ze już wytrzeźwiałaś. :P;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weissbier/Hefe-Weizen/etc., potem dlugo, dlugo nic :) Probowalem kilku amerykanskich wheat beers, ale niestety, do niemieckiego importu sie to nie umywa. Szczesliwie, sklep z alkoholem, ktory jest rzut beretem od mojego mieszkania, ma kilka roznych niemieckich pysznosci :)

ha, kupilam ostatnio german style wheat beer w trader joe's - bylaw mile zaskoczona:)

Az wygooglalem. Jesli kiedys bede w zasiegu tego browaru, to chcialbym sprobowac raspberry wheat. Piwa pszeniczne sa najlepsze a jak jeszcze jakis owoc w nich wyladuje to juz w ogole... :>

probowalam, zacne, ale jak na moj gust ciutenke za slodkie, troszke za bardzo przywodzilo mi na mysl taki polski wynalazek pt. piwo z sokiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...