Skocz do zawartości

Wrażenia Po Pierwszym Roku Życia Na Florydzie


karolamo

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy robi jakąś niesamowita specjalizacje pielęgniarską. Na razie ma dług bardzo duży, ale przyszłe zarobki mogą oscylować w wysokości >150k rocznie. Kredyt spłaci w mniej niż 3-4 lata.

Ja to zawsze jak widze te zarobki to sie zastanawiam kto na to placi i dlaczego tak duzo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzieki,

moze trzeba bedzie schowac swoje ambicje (bo nie chcemi sie byc znowu rezydentem przez 4 lata ) i zrobic jaks specjalizacje pielegniarska albo jako asystent medyczny.Szkoda tylko 10 letniej praktyki


znajomy robi jakąś niesamowita specjalizacje pielęgniarską. Na razie ma dług bardzo duży, ale przyszłe zarobki mogą oscylować w wysokości >150k rocznie. Kredyt spłaci w mniej niż 3-4 lata.

bez wypytywania o szczegoly. Ile te studia pochlona czasu Twojemu znajomemu¿?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze jak widze te zarobki to sie zastanawiam kto na to placi i dlaczego tak duzo ;-)

po takich zarobkach wiadomo, dlaczego rachunki ze szpitala są takie wysokie ;)

ale tak jak pisałam, jego specjalizacja to jakieś 'top of the top', dlatego tak dużo może liczyć ;)

dzieki,

moze trzeba bedzie schowac swoje ambicje (bo nie chcemi sie byc znowu rezydentem przez 4 lata ) i zrobic jaks specjalizacje pielegniarska albo jako asystent medyczny.Szkoda tylko 10 letniej praktyki

W przypadku tego znajomego to kilka lat uczelni + rezydentura. Tak czy siak w chwili obecnej musi za****rzać jak mały motorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takich zarobkach wiadomo, dlaczego rachunki ze szpitala są takie wysokie ;)

ale tak jak pisałam, jego specjalizacja to jakieś 'top of the top', dlatego tak dużo może liczyć ;)

Retoryczne pytanie oczywiscie ;-) Ale mam nadzieje ze kiedys ktos zrobi z tym porzadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...