Skocz do zawartości

Wiza B2


Rekomendowane odpowiedzi

A co do sklepów, banków, poczty itd to co ktoś był nie miły dla Ciebie? Myślę że nie..

W Polsce nikt nie byl dla mnie kiedykolwiek niemily, a juz napewno nie w banku. Sprobowaliby.

W USA do banku nie chodze, bo nie ma po co, nawet nie wiem gdzie jest. Pocztowe sprawy zalatwiam przez internet, wiec tez nie ma sie kto zbytnio usmiechnac do mnie. W sklepie uzywam kasy samoobslugowej. Stad moge obserwowac prawdziwa s****ska nature ludzi w pracy. Zaczalbym pic, ale moje frustracje szybko nauczylyby sie plywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to jak bedziesz w St Pete daj znac :) zapraszam na kawe :)

Będę, ale dopiero w 2016. Rejon Gulf Blvd, od plazy. Podejrzewam ze znasz okolice ;)

Nergil, powodzenia w podróżach, dalekich i bliskich. I szczerze, ja akurat mam nadzieje ze wize dostaniesz i kiedyś Amerykę zobaczysz. Teraz zrealizuj ta Kanadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :)

Mam nietypowe pytanie.

W stanach byłam w sierpniu na tydzień i na granicy jako datę wyjazdową wbito mi luty 2016. Teraz pojawiły się nowe plany wyjazdowe z tym że na 3 miesiące w styczniu. Tylko że w wizie mam tą datę wyjazdu w lutym. Jaka będzie sytuacja jeśli w styczniu polecę do stanów - czy wbiją mi nową datę wyjazdu czy zostawią starą? zastanawiam się czy przełożyć wyjazd na luty po dacie wbitej w paszporcie czy mogę na spokojnie tam pojechać wcześniej.. sprawdzałam w l-94 i mam tam wyjazd w sierpniu już zarejestrowany więc na granicy będą widzieli że przez te pół roku byłam tylko tydzień.. help me pls :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...