Skocz do zawartości

Wiza B2


Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co tyle jadu, nergil?

A co do Rosji - ja się wybieram, transsybir moim marzeniem ;) Róznica jest taka, że jak się ma rodzinę i wystawi się wizę prywatną to jest OK. USA ma inny system i nie ma wiz prywatnych, więc jest inna sprawa. Ogólnie koledzy mają rację, nikt do USA nie zmusza do przyjazdy, a co do "skoro USA nie chce turystów" - USA ma bardzo dużo turystów, same kraje VWP wystarczą, ponadto i tak jest dużo wiz turystycznych więc spokojnie, nie są w desperackiej sytuacji gdzie muszą turystów przyciągać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A rodzina nie może odwiedzić jej w Polsce czy mają zakaz wjazdu?

jak mają obywatelstwo amerykańskie to jak mogą miec zakaz wjazdu do Polszy?? Byli kilka razy w Polsce i co z tego? Polska powinna wprowadzić wizy dla amerykanów żeby stali w kolejkach , tłumaczyli się przed konsulem a po co a na co i do kogo jadą i płacili po 200dolków.. Wtedy była by sprawiedliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - staram Ci uswiadomic ze nikt nie ma "prawa" wjazdu do US poza obywatelami. Jakby mnie gdzies nie chcieli to bym sie nie pchal. A siostre moze brat odwiedzic w PL wiec argument bezsensowny... Sam w PL bywam srednio 3 razy w roku...

śmiać mi się chce nikt nie ma prawa wjazdu poza obywatelami USA to co tam robisz? co robi multum meksykanów, afrykanów, muzułmanów.. Z księżyca się wzieli?? Jakoś przyjechali , wjechali niektórzy siedzą nielegalnie i jest to ok.. A zwykły szary człowiek chce zobaczyć Stany, pozwiedzać i nie ma szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi tu napisał ze nikt do USA nie jeździ w celach zarobkowych? Hahaha, dobre... Ty byłeś kiedyś w USA? Nie sa to kokosy jak kiedyś ale magnes nadal przyciąga.

niestety nie byłem w USA i chyba nie będę... A kto tam by jechał w celach zarobkowych.??.nie opłaca się zupełnie , wiza, bilet chyba że ktoś zostanie wylosowany i dostanie green card wtedy ma pozwolenie na pracę . W całej Unii nie dość że jeżdzę swobodnie to i legalnie mogę pracować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mają obywatelstwo amerykańskie to jak mogą miec zakaz wjazdu do Polszy?? Byli kilka razy w Polsce i co z tego? Polska powinna wprowadzić wizy dla amerykanów żeby stali w kolejkach , tłumaczyli się przed konsulem a po co a na co i do kogo jadą i płacili po 200dolków.. Wtedy była by sprawiedliwość

Wow, 200 dolarów. Na amerykanów padnie blady strach.

Tak na marginesie, co sobie w stanie rozgoryczenia uważasz nie ma wpływu na to czy wizy będą czy nie. Idź się Ewie poskarz lub poczekaj na Beatę czy Jarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co tyle jadu, nergil?

A co do Rosji - ja się wybieram, transsybir moim marzeniem ;) Róznica jest taka, że jak się ma rodzinę i wystawi się wizę prywatną to jest OK. USA ma inny system i nie ma wiz prywatnych, więc jest inna sprawa. Ogólnie koledzy mają rację, nikt do USA nie zmusza do przyjazdy, a co do "skoro USA nie chce turystów" - USA ma bardzo dużo turystów, same kraje VWP wystarczą, ponadto i tak jest dużo wiz turystycznych więc spokojnie, nie są w desperackiej sytuacji gdzie muszą turystów przyciągać ;)

po co tyle jadu? ja tylko napisałem swoje spostrzeżenia będąc w ambasadzie a od razu posypały się durne komentarze typu jedz sobie do syrii do afganistanu itd.. Gdzie tu kultura? Amerykanie sa bardzo mili, sympatyczni , uśmiechnięci no tak zapomniałem że większość osób piszących na tym forum to Polacy mieszkający w USA albo obywatele USA ale pochodzenia polskiego więc wiadomo skąd tyle nienawiści i hejtu!!!!Prosty przykład mieszkasz w USA masz obywatelstwo a np chce Cię odwiedzić ojciec lub matka którzy mieszkają w Polsce i nie dostaja wizy.. Cieszył byś się ?? bo ja nie i o to mi w tym wszystkim chodzi że my Polacy jesteśmy dyskryminowani mam daleko gdzies że ktoś tam nielegalnie wyjechał i został nie moge odpowiadać za kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, 200 dolarów. Na amerykanów padnie blady strach.

Tak na marginesie, co sobie w stanie rozgoryczenia uważasz nie ma wpływu na to czy wizy będą czy nie. Idź się Ewie poskarz lub poczekaj na Beatę czy Jarka.

Ale tak szczerze to o co ci chodzi , napisałem swoje spostrzeżenia z wizyty w ambasadzie i co? Gdzie ta kultura amerykanska, uśmiech, grzeczność? nie nauczyli cię jeszcze? to szkoda... Większość osób na tym forum jest bardzo niekulturalna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze to o co ci chodzi , napisałem swoje spostrzeżenia z wizyty w ambasadzie i co? Gdzie ta kultura amerykanska, uśmiech, grzeczność? nie nauczyli cię jeszcze? to szkoda... Większość osób na tym forum jest bardzo niekulturalna.....

Co ty z ta kulturą amerykańską? Jestem Polakiem i prędzej mi czujki wyrosną na głowie niz zacznę się zachowywać jak typowy Amerykanin. Skoro tu nie byłeś, to skąd wiesz jaka jest ich kultura? Zresztą wrzucasz ponad 300 milionów ludzi do jednego wora.

Opisałeś swoją wizytę - ok. Jęczenie, że nie dostałeś wizy też ok, ale teraz to już masz typowy ból dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, odmowy wiz nie biorą sie z księżyca. Polacy sa narodem oszustów i kombinatorów. Masz teraz pretensje do kogoś ze sie w tym wszystkim połapał i powiedział głośno STOP??? Jedz na Podkarpacie lub do Nowego Targu i wystaw baner z podziękowaniami.

Ludzie mający dobre zamiary wizy dostają. Nie dostają ci którzy budzą choc cień watpliwości lub tacy których konsul sklasyfikował jako tych których nie stać na wyjazd do USA.

I to nie jest hejt, to jest prawda a ta jak wiadomo często jest bolesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...