Skocz do zawartości

Wycieczka Z Usa Na Kubę


Anarion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

korzystając z okazji, że już łatwiej dostać się na Kubę, a biura podróży jeszcze nie szaleją, chciałabym wybrać się w najbliższych miesiącach na własną rękę na Kubę, by poczuć tamtejszy klimat ;) . Czy ktoś z Was, Forumowicze, mógłby mi coś doradzić a propos najkorzystniejszych połączeń między Stanami a Kubą oraz udzielić jakichkolwiek praktycznych informacji, szczególnie takich, które nie przychodzą pierwsze na myśl? O czy powinnam pomyśleć, co załatwić przed taką podróżą?

Z góry dziękuję za wszystkie rady,

Paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie ma bezpośrednich lotów na Kubę z USA poza wojskowymi. Kubańczycy śmigali na Floryde pontonami. Bezposrednio, bez przesiadek.

No właśnie też żadnych nie znalazłam, ponoć najkorzystniej jest lecieć przez Kanadę, ale szczerze mówiąc nie mogę znaleźć żadnych sensownych połączeń: albo drogo, albo długo (nawet 27 godzin!). Nie wiem, może ktoś już to przerabiał i ma jakieś lepsze metody wyszukiwania albo wie, przez co konkretnie najlepiej lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelom USA chyba nadal nie wolno latac na Kube (demokracja). Nie wiem ja z rezydentami, ja sie wprawdzie w najblizszym czasie nie wybieram ale chetnie bym tam zajrzal. Wiem ze ludzie kombinuja tak ze leca z przesiadka gdzies w Ameryce Srodkowej.


Obywatelom USA chyba nadal nie wolno latac na Kube (demokracja). Nie wiem ja z rezydentami, ja sie wprawdzie w najblizszym czasie nie wybieram ale chetnie bym tam zajrzal. Wiem ze ludzie kombinuja tak ze leca z przesiadka gdzies w Ameryce Srodkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelom USA chyba nadal nie wolno latac na Kube (demokracja). Nie wiem ja z rezydentami, ja sie wprawdzie w najblizszym czasie nie wybieram ale chetnie bym tam zajrzal. Wiem ze ludzie kombinuja tak ze leca z przesiadka gdzies w Ameryce Srodkowej.

Nawet jak wjade na polskim paszporcie?

do poczytania dla US citizens:

http://www.cubalinda.com/English/sections/HowCubaUS.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...