Skocz do zawartości

Lot Dzień Przed Wigilią


anurga

Rekomendowane odpowiedzi

W WAWIE każdy MUSI się odprawić w kiosku (pomagają). A potem przy check-in można wszystko zmienić.

Leciałam Lufthansą w wwa do frankfurtu/tampy w zeszłym tygodniu, nikt nie zmuszał mnie do odprawy w kiosku. Standardowo odprawiłam się w domu dzień wcześniej (odprawa online jest dostępna 24 h przed odlotem), na lotnisku przy okienku oddałam bagaż i przedrukowali mi kartę (zawsze o to proszę, wolę te wydruki niz zwykle z domowej drukarki). easy peasy :)

Jeśli chodzi o kontrole bezpieczeństwa, to mimo że leciałam zaraz po wydarzeniach w Paryżu, nie odczułam wzmożonych działań. Z tego co się wczoraj dowiedziałam, to część osób w US boi się że przez cały okres pomiędzy świętem dziękczynienia - nowym rokiem są wyższe szanse na zamachy (duże zgromadzenia ludzi etc), więc możliwe że na dużych lotniskach (tampa takim nie jest) będzie ostrzejsza kontrola. Ale jak się nie wiezie nic dziwnego/zabronionego - nie powinno byc problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...