Skocz do zawartości

Slub, Przesiedzenie.


FFranc

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wielkie za odpowiedzi. Jak czytalem na forum, to zdawalo sie, ze to kwestia od pol, do roku czasu. Slyszalem o przypadkach, w ktorych ktos przyjezdzal tu na turystycznej, siedzial miesiac, zenil sie, skladal papiery I za kilka miesiecy mogl legalnie pracowac itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sluchanie może Cie zgubić

Twoje życie.narzeczonego to inna bajka.

NP urzędnik może pomyśleć ze legalizacja jest na sama GC i koniec bajki.to tez słyszałeś?czasami się zdarza

Jak napisala Pelasia.nie wpadnij w kłopoty bo dlugi okres masz czekania..

A i stan.miasto nie równe w okresie oczekiwania.pomylisz się w papierach i czas się wydłuża

To tyle z życia realnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedzi. Jak czytalem na forum, to zdawalo sie, ze to kwestia od pol, do roku czasu. Slyszalem o przypadkach, w ktorych ktos przyjezdzal tu na turystycznej, siedzial miesiac, zenil sie, skladal papiery I za kilka miesiecy mogl legalnie pracowac itp.

Tyle, że do tych kilku miesięcy Twojego oczekiwania na zieloną kartę (czyli m.in. pozwolenia na pracę) musisz doliczyć być może aż kilka miesięcy oczekiwania na obywatelstwo Twojej żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, dlatego jutro zaczniemy zalatwiac formalnosci dotyczace jej obywatelstwa. :)

Upewnijcie sie, ze spełnia warunki. Jak ja robiłam obywatelstwo to zajęło mi to równe 4 miesiące. Wiem, ze inne miasta sa dużo wolniejsze i nawet czeka sie rok. Czyli do roku czekania na obywatelstwo + 3-4 miesiące czekania na pozwolenie na prace dla ciebie. W zależności od zdobycia przez zonę obywatelstwa, całe czekanie na pozwolenie na prace moze potrwać około roku i to w przypadku, gdzie jej sprawa pójdzie gładko. Tak czy inczej powodzenia życze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...