Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten opis masz opisany w wielu tematach ;)

Plus masz rozmowę w Dublinie to musisz mieć zaświadczenie o niekaralności które nie jest ważne dlugi ;)

Do tego książeczkę wojskową i świadectwa ukończenia szkol

Tak szkol..w Polsce mniej się tego wymaga ;)

Brales udział w loterii ze teraz w maju będą wyniki?

Chodzi o zgłoszenie czy tez późniejsze formularze po wygranej bo sie bigos robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nigdy sie o wize nie ubiegalem zarowno turystyczna jak i imigracyjna.

Z racji ze moge teraz sobie finansowo pozwolic na emigracje, postanowilem a w zasadzie zdecydowalem sie na wziecie udzialu w niej.

Stad moje pytania. Przeglądałem strone ambasady lecz tam sa informacje dotyczace ubieglych loterii, natomiast nic o nadchodzacej biezacej tzn 2018.

Wypelniajac wniosek online co musze zalaczyc jakie dane i jakie dokumenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze wszystkie inne potrzebne dokumenty dostarczam po wylosowaniu podczas rozmowy z konsulem?

Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie wizyty w ambasadzie co lepsze i czy moge wybrac pomiedzy dublinem a warszawa badz krakowem? Czy bedzie to zalezne od aktualnego miejsca mojego zamieszkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie znalazlem informacje odnosnie programu loterii wizowej dv-2017, w zwiazku z tym mam pytanie jak mam rozumiec ten numer jesli w tym roku 2016 zloze wniosek tj w pazdzierniku 2016 to loteria w ramach mojego wniosku odbedzie sie w roku 2017 w maju?

Wiec w okolicy po maju do wrzenia 2017 moge sie spodziewac rozmowy z konsulem jesli oczywiscie dopisze mi szczescie podczas losowania. Czy to oznacza ze ta loteria jest oznaczana wlasnie Dv-2017? czy Dv-2018

Czytalem cos na ten temat lecz nie wiem czy dobrze to zrozumialem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2017-Instructions-Translations/DV%202017%20Polish%20Translations.pdf

Czyli:

1. ...zloze wniosek w pazdzierniku 2016 online...

2. ...loteria w ramach mojego wniosku odbedzie sie w roku 2016 w maju...

3. ... rozmowy z konsulem moge spodziewac sie pomiedzy pazdziernikiem 2017 a wrzesniem 2018?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...