Skocz do zawartości

Życie Z Psami W Usa


ygritte

Rekomendowane odpowiedzi

My obecnie psów nie mamy, ale teściowie - a i owszem. Dwa beagle. Gdy mieli dom z yardem, to ich tam wypuszczali. Obecnie prowadzają na smyczy i w uprzęży. Sprzątanie po psie to obowiązek. Smycz to również obowiązek. Kaganiec - niekoniecznie. Pieski nie są ubezpieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość alik

Zwierzaki sa w USA straktowane lepiej niz niektorzy czlonkowie rodziny! haha

Mnie bardzo zdziwilo jak wielu znajomych pozwala psom spac w swoich lozkach. Dla mnie pies powinien byc na podlodze ;)

Ja nie widze sensu w ubezpieczaniu, chyba ze zwierze by bylo starsze. Jest wiele darmowych klinik gdzie sie placi tylko za vaccinations. Vet zawsze bedzie duzo kosztowal, no ale coz.

Generalnie amerykanie uwielbiaja zwierzeta, jest pelno parkow dla psow, sa woreczki na kupy, kazdy po sobie sprzata. Niedaleko mne jest specjalna plaza dla psow z ogrodzeniem. Zapisalam sie tez na tor przeszkod 5K z blotem i takimi innymi na jesieni. Jest tez Halloween run gdzie mozna pieski ubrac w fajne stroje i dolozyc sie na cele charytatywne.

Maja dobrze nasze zwierzaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzaki sa w USA straktowane lepiej niz niektorzy czlonkowie rodziny! haha

Mnie bardzo zdziwilo jak wielu znajomych pozwala psom spac w swoich lozkach. Dla mnie pies powinien byc na podlodze ;)

Tak, wytłumacz to mojemu, bo ten jak sie rozwali to nie mam gdzie nóg położyć. Mam 2 psy i jeden śpi na podłodze tak jak powinien, a drugi nie i jak sie wyciągnie to łóżko w rozmiarze king wydaje sie byc za małe. No ale za to jak mojej drugiej połówki w domu nie ma to ledwo oczy przymknie i czuwa cała noc, wiec współczuje komuś kto by wpadł na pomysł by mi sie do domu włamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...