Skocz do zawartości

Wyjazd Turystyczny


Gość paramore

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To się kupy nie trzyma. Ostatnia szansa? Bo co? Na studiach lecieć nie można? Właśnie wtedy można i łatwiej wize dostać - bo studiujesz i coś cie trzyma w kraju. Na razie cie nic nie trzyma a lot do obcego faceta tez nie ułatwia. Zacznij te studia, odłóż pieniądze i dopiero potem sie staraj. Jak ci raz odmówią to potem jest trudniej. Tak ja wiem, ktoś ci napisał ze dostał. Problem w tym ze ty to nie tamta osoba. Zrobisz jak zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paramore

Nie bez powodu robie rok przerwy. Dla mnie to czas na zebranie informacji do pracy doktorskiej, a one pomoga dostac mi sie na lepsza uczelnie. Dlatego jest to dla mnie ostatniq szansa. Wiadomo ze pozniej tez moge sobie jechac ale jesli nie wyjade przed rozpoczeciem studiow, nikla szansa ze sie dostane I ze bede mogla badac to co mnie interesuje. Ale dziekuje za sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu robie rok przerwy. Dla mnie to czas na zebranie informacji do pracy doktorskiej, a one pomoga dostac mi sie na lepsza uczelnie. Dlatego jest to dla mnie ostatniq szansa. Wiadomo ze pozniej tez moge sobie jechac ale jesli nie wyjade przed rozpoczeciem studiow, nikla szansa ze sie dostane I ze bede mogla badac to co mnie interesuje. Ale dziekuje za sugestie :)

Pamiętaj, że to ma być logiczne dla konsula, nie dla Ciebie. Wciąż nie rozumiem tej ostatniej szansy. Przecież podczas studiów też możesz pojechać na kilka miesięcy.

Czy studia doktoranckie to związki z krajem? No nie wiem... Ja nie skończyłem z uwagi na wyjazd do USA :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paramore

Tak naprawde 'zwiazek z krajem' jest czyms czego konsul moim zdaniem nie jest w stanie okreslic. Dla jednego bedzie to tylko rodziba, dla innych studia itp. Slyszy sie o tylu przypadkach gdzie ludzie nie maja ani pracy, ani nie sa w trakcie studiow, a wizy dostaja. Moim zdaniem to jest tylko subiektywna ocena konsula, trzeba liczyc na szczescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde 'zwiazek z krajem' jest czyms czego konsul moim zdaniem nie jest w stanie okreslic.

Dlaczego? Jak widzisz dominuje opinia w postach, ze nie masz silnych zwiazkow z krajem. Troche szczescia potrzeba, ale jak juz pewnie wiesz, konsul nie tyle patrzy na odpowiedzi, ale rowniez jak sie odpowiada. Choc ludzie traktuja ta dewize doslownie, to ten dostaje wize, kto jej nie potrzebuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paramore

Bede starala sie o wize w maju. Bede w dalszym ciagu srudentka 2 stopnia I bede liczyc na odrobine szczescia. Nie mam zamiaru klamac, co ma byc to bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paramore

a orientuje się ktoś może kiedy mozna starac sie o wizę po raz kolejny? (w przypadku odmowy oczywiście :) ) czy wraz z decyzją odmowną dostanę informację kiedy można ubiegać się po raz kolejny czy jest to moze bez znaczenia? jestem zielona w tych sprawach więc z góry przepraszam za te wszystkie pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...