Skocz do zawartości

Wyjazd Turystyczny


Gość paramore

Rekomendowane odpowiedzi

a orientuje się ktoś może kiedy mozna starac sie o wizę po raz kolejny? (w przypadku odmowy oczywiście :) ) czy wraz z decyzją odmowną dostanę informację kiedy można ubiegać się po raz kolejny czy jest to moze bez znaczenia? jestem zielona w tych sprawach więc z góry przepraszam za te wszystkie pytania :)

Możesz iść następnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość paramore

Niee, wszystko w geanicach rozsadku.jak za pierwszy razem sie nie uda to zrobie podwjscie nr 2 I na tym skoncze. Nie chce miec w papierach ze sie pcham "na chama". Z reszta jak odmowia mi dwukrotnie to kolejne podwjscie juz raczej sensu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paramore

Moja kolezanka wlasnie dostala wize. Studia skonczyla pol roku temu, nie ma stalej pracy. Powiedziala ze chce jechac do chlopaka, lepiej go poznac. Jak beda mieli sie ku sobie to wystapia o k1. A jak nie, to wraca do rodziny do Polski. Wize dostala. Bodajze na 3 miesiace sie deklarowala I bedzie to jej pierwszy wyjazd. Wiec nie wiem juz od czego zalezy przyznanie wizy :) teraz boi sie ze jej szczwrosci nie doceni urzednik na lotnisku i bedzie musiala wracac hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...