Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Łosz Ty, a liczac ze dosc ogolne ubezpieczenie zdrowotne typu od wszelakich złamań, dentysta, wizyty kontrolne plus ubezpieczenie przecietnego samochodu do 8k$? Moze wyjsc z 1500$ mies?

To wszystko zalezy - od wielu czynnikow. Zadajesz pytania na temat o ktorym mozna pisac miesiacami. Na dzien dobry za palenie bedziesz mial wyzsze premium, zalezy czy bedziesz kupowal prywatnie czy przez ACA, jakie bedziesz mial deductible (kwoty do przekroczenia ktorych wykladasz wszystko z wlasnej kieszeni - zwykle to jest $1000 i wiecej) czym wyzsze deductible tym mniejsze miesieczne premiums (w ogolnosci). O ubezpieczeniu bez deductible wykupionym prywatnie kompletnie zapomnij.

Co do samochodu - zalezy jaki samochod, jak dlugo masz prawo jazdy, jaki bedziesz mial coverage i deductibles. Dla swiezego kierowcy - kilka stowek za 6 miesiecy na oko. Wszystko zalezy. Ja za swoj place ~$900 rocznie ale to ze wzgledu na dosc specyficzny samochod, za Highlandera zony wychodzi ok. $600 rocznie. Trzeci jest zabytkowy wiec nic Ci powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy - od wielu czynnikow. Zadajesz pytania na temat o ktorym mozna pisac miesiacami. Na dzien dobry za palenie bedziesz mial wyzsze premium, zalezy czy bedziesz kupowal prywatnie czy przez ACA, jakie bedziesz mial deductible (kwoty do przekroczenia ktorych wykladasz wszystko z wlasnej kieszeni - zwykle to jest $1000 i wiecej) czym wyzsze deductible tym mniejsze miesieczne premiums (w ogolnosci). O ubezpieczeniu bez deductible wykupionym prywatnie kompletnie zapomnij.

Co do samochodu - zalezy jaki samochod, jak dlugo masz prawo jazdy, jaki bedziesz mial coverage i deductibles. Dla swiezego kierowcy - kilka stowek za 6 miesiecy na oko. Wszystko zalezy. Ja za swoj place ~$900 rocznie ale to ze wzgledu na dosc specyficzny samochod, za Highlandera zony wychodzi ok. $600 rocznie. Trzeci jest zabytkowy wiec nic Ci powie.

Pocieszyles mnie z tym 900$ rocznie bo myslalem ze za samochod z 500$ miesiecznie. Takze spokojnie mozna przyswirowac z takim za 40k$ :) Dzieki serdeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz :) najwyżej kupie powrotny do Polszy. :)

W podobnej sytuacji za dość stary samochód płaciłem rocznie około $800-900/rocznie w Geico w VA 9 lat temu. Jakbym lepiej poszukal to znalazlbym taniej. Pamiętaj, że jak płacisz w całości za pół roku, paperless możesz dostać zniżki. Prawo jazdy robiłem dokładnie przed kupnem. W WI nie było np. wymogu ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnej sytuacji za dość stary samochód płaciłem rocznie około $800-900/rocznie w Geico w VA 9 lat temu. Prawo jazdy robiłem dokładnie przed kupnem. W WI nie było np. wymogu ubezpieczenia.

Na start lecę właśnie do WI. Ale ubezpieczenie i tak wole mieć. Polaczki w końcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...