Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zielonywkarty, dzięki za podpowiedź, to brzmi dużo rozsądniej. :)

Pelasia, dofinansowanie do day care ja wynalazłem, żeby rozważyć najgorszy scenariusz. Możliwe, że od razu wskoczy w zarobki nie kwalifikujące się na nie, albo że z moją małą pomocą nie będzie ono potrzebne. Tak jak wspominałem, koszty day care będzie prościej znieść niż całych summer campów przez całe wakacje już od samego początku, i o to tu chodziło. Plus jest taki, że ja już jestem z żoną tu na miejscu, więc w ciągu roku szkolnego też damy radę jej pomóc, niekoniecznie tylko finansowo. Ale też dzięki za uwagę, przekażę jej, żeby nie opowiadała o tych dofinansowaniach konsulowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A siostra czyta własnie ;). Dzieki ivortm, zawsze dobrze wiedzieć ile wsparcia mnie czeka i mam teraz na to świadków haha.

Zielonywkarty a czy przeniesienie rozmowy na pozniej nie spowoduje, ze bede miala mniejsze szanse na przyznanie karty?Ja tego najbardziej sie boje

pelasia pewnie, ze nie bede wspominac o zadnych dofinansowaniach, chyba bym na glowe upadla! Tak jak ivor wspomnial, sytuacja się unormuje w roku szkolnym, wakacje sa problemem bo ceny summer campow na caly dzien powalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelasia pewnie, ze nie bede wspominac o zadnych dofinansowaniach, chyba bym na glowe upadla! Tak jak ivor wspomnial, sytuacja się unormuje w roku szkolnym, wakacje sa problemem bo ceny summer campow na caly dzien powalają.

Byś sie zdziwiła o jakich głupotach ludzie wspominają podczas stresowych sytuacji :)

Powodzenia na nowej ziemi życze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem od początku posty ..dzięki za numer :)

Ktoś tutaj trzy razy rozmowę przekladal ;)

Ważne aby za długo tego nie robic ;)

wlasnie juz sama nie wiedziałam czy napisałeś czy mi sie przewidziało ;)

ja najchetniej wcale bym nie przekładała, moze jakąs inna opcje opieki na wakacje wymysle jeszcze, dziekuje bardzo za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...