Skocz do zawartości

Szanse Na Emigrację Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialabym się dowiedzieć czy mamy szanse wyjechać do USA poprzez zawody... Obydwoje mieszkamy w Szkocji. Mój mąż pracuje od 5 lat jako IT technical manager, ma bachelor degree z multimedia design, ja jestem pielęgniarką studia skończyłam niedawno na uniwersytecie w Edynburgu. Obydwoje jestesmy przed 30 (25+) Ktoś coś mógłby poradzić? Niestety w loterii się nie powiodło... Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialabym się dowiedzieć czy mamy szanse wyjechać do USA poprzez zawody... Obydwoje mieszkamy w Szkocji. Mój mąż pracuje od 5 lat jako IT technical manager, ma bachelor degree z multimedia design, ja jestem pielęgniarką studia skończyłam niedawno na uniwersytecie w Edynburgu. Obydwoje jestesmy przed 30 (25+) Ktoś coś mógłby poradzić? Niestety w loterii się nie powiodło... Pozdrawiam serdecznie

To jest pytanie z cyklu "czy mamy szanse wygrac w Lotto". Oczywiscie ze macie. Jak wysoka - zalezy od tego co maz umie i czy jest w stanie znalezc pracodawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...