Skocz do zawartości

Slub I Dziecko Pomocy!


Aegra

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko ci co kombinuja zatrudniaja prawnikow! Wielu ludzi ceni swoj czas i chce miec wszystko dobrze zrobione za pierwszym razem i nie chce sie bawic samemu z papierologia. Dlatego zatrudniaja osobe co zajmuje sie takimi aplikacjami kazdego dnia.

No bez jaj, tutaj jest mowa o AOS, nic skomplikowanego, jeśli nie ma się nic na sumieniu to prawnik w tej sytuacji jest w mojej opinii zwykłą fanaberia/lenistwem. Wypełnienie dokumentów zajmuje raptem parę godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, tutaj jest mowa o AOS, nic skomplikowanego, jeśli nie ma się nic na sumieniu to prawnik w tej sytuacji jest w mojej opinii zwykłą fanaberia/lenistwem. Wypełnienie dokumentów zajmuje raptem parę godzin.

Chyba ktos zazdrosny ze sam nie mial prawnika.

Jak ktos ma mozliwosc zatrudnienia prawnika, to good for them.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktos zazdrosny ze sam nie mial prawnika.

Bez jaj - bycie zadrosnym ze ktos wyrzucil sporo kasy w bloto ? Ja zrobilem wszystkie petycje po kolei wlasnorecznie i kazdy jeden proces (AoS, RoC, N-400) przeszedlem w rekordowym czasie (2-3 miesiace na kazdy z nich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktos zazdrosny ze sam nie mial prawnika.

Jak ktos ma mozliwosc zatrudnienia prawnika, to good for them.

Ty tak na poważnie? Prawnika się zatrudnia jak sprawa jest skomplikowana, chyba ze ktoś chce mieć prawnika 'na pokaz' no to już jego/jej brocha. Ja szanuję swój czas i szanuję pieniądze które zarabiam, na prawnika wydalabym je w ostatecznosci, bo znam ciekawsze sposoby na ich spozytkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...