Skocz do zawartości

Emigracja . Czy Jest Możliwa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się dowiedzieć czy mam szanse legalnej emigracji do USA. Otóż pod koniec grudnia 2014 wyjechałem z rodzicami do USA a mianowicie do moich dziadków którzy byli sponsorami wyjazdu. Tam chodziłem do szkoły. Jednak rodzicie zdecydowali żeby powrócić do Polski ja chciałem zostać i kontynuować naukę, ale niestety nie miałem nic do gadania,11 czerwca 2015 roku powróciliśmy do Polski, i teraz skończyłem szkołę w Polsce i chciałem znowu wyjechać do USA ale już na stałe i moje pytanie jest takie czy mam szanse powrotu nawet jak zielona karta straciła ważność około miesiąc temu. Dziadek mówił że jest jeszcze szansa tylko przy wjeździe trzeba zaargumentować mój dłuższy pobyt w Polsce, który był spowodowany nauką w Polsce ponieważ musiałem tutaj skończyć szkołę żeby otrzymać świadectwo.Pls pomóżcie mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zieloną kartę i legalnie razem z rodzicami mieszkaliśmy w Usa

Jaka masz expiration date na swojej zielonej karcie ? Bo jezeli wyjechaliscie po raz pierwszy w 2014, powinna byc wazna do 2024. Dluzsza nieobecnosc bedzie problemem ale w Twoim przypadku moze sie udac wrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...