Skocz do zawartości

Emigracja . Czy Jest Możliwa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cos tu sie nie zgadza - karta powinna miec waznosc 10 lat - kiedy zostala wydana ? (Resident since na karcie)

Karta została wydana w 2014 roku jednak żeby legalnie przyjechac do Stanów nie wolno przekroczyć roku . A już rok minął, nie wiem może nie za bardzo rozumiem prawo imigracyjne ale tak przeczytał na stronie ambasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta została wydana w 2014 roku jednak żeby legalnie przyjechac do Stanów nie wolno przekroczyć roku . A już rok minął, nie wiem może nie za bardzo rozumiem prawo imigracyjne ale tak przeczytał na stronie ambasady

Prawda - ale czesto od tego robia mniejsze lub wieksze odstepstwa. Jezeli chcesz tam wyjechac na stale to (moja rada) wsiadaj w samolot i lec (z dowodami ze sie uczyles w PL i tym razem przyjezdzasz na stale a nie bedziesz jezdzil w ta i spowrotem) - mozesz ewentualnie isc do ambasady po SB1 jak chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę masz ważną gorzej ze statusem bo byleś ponad 1 rok po za USA

Dobrze mówi Twój dziadek należy spróbować, musisz mówić prawdę i kto wie może dostaniesz ostrzeżenie ze kolejnym razem będzie gorzej

Też tak myśle najlepiej będzie jak teraz wyjadę bo im dłużej jestem w Polsce tym trudniej będzie przekroczyć granicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...