Skocz do zawartości

Rozmowa W Amsterdamie


Rekomendowane odpowiedzi

Ci bardziej bojący stawali w kolejce do okienka a przy kiosku szlo migiem. Kladziesz paszport do zeskanowania, na otrzymany sygnal uśmiechasz się do kamery, robia Ci słit focie i wsio.

Ale to chyba nie o to mi chodzi - chodzi mi o odprawę bagażowo-paszportową (check-in), którą robi się przed lotem, a do której są spore kolejki. A na Schiphol od lat są podobno kioski, gdzie samemu możesz zrobić i wydrukować sobie kartę pokładową. Więc jeśli są krótsze kolejki to się może opłaca. A Ty, wydaje mi się, mówisz o kioskach APC po przylocie do USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale to chyba nie o to mi chodzi - chodzi mi o odprawę bagażowo-paszportową (check-in), którą robi się przed lotem, a do której są spore kolejki. A na Schiphol od lat są podobno kioski, gdzie samemu możesz zrobić i wydrukować sobie kartę pokładową. Więc jeśli są krótsze kolejki to się może opłaca. A Ty, wydaje mi się, mówisz o kioskach APC po przylocie do USA?

Nie. Mówiłem o kioskach do odprawy w przylocie do Europy.

Zaczynasz podróż na Schiphol? Jeżeli masz tylko przesiadke to karty pokładowe dostajesz na pierwszym lotnisku na cały trip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz podróż na Schiphol? Jeżeli masz tylko przesiadke to karty pokładowe dostajesz na pierwszym lotnisku na cały trip.

Tak, zaczynam i muszę przejść właśnie odprawę, więc pytam o te kioski bo to może będzie szybsze rozwiązanie.

O tym mówię:

110309618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest. Jeśli ktoś jest analogowy a nie digital.

Tak, zaczynam i muszę przejść właśnie odprawę, więc pytam o te kioski bo to może będzie szybsze rozwiązanie.

O tym mówię:

110309618.jpg

Jesli masz walizkę pod pokład to i tak musisz ją dać do zwazenia. Jeszcze nie spotkałem kiosków ważących walizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz walizkę pod pokład to i tak musisz ją dać do zwazenia. Jeszcze nie spotkałem kiosków ważących walizki.

Ale jest punkt drop-off baggage, który robisz po self checkinie ;)

Jak by co. Odprawiam się online jeśli tylko się da. ;-)

Jeżeli będzie taka możliwość, to też tak spróbuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...