Jump to content

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Witam, mam pytanie, na które średnio mogę znaleźć odpowiedź.

Mam 19 lat, status kawaler. Czy mogę wziąć udział w loterii wizowej jako absolwent liceum, wraz z moimi rodzicami (3 osobne wnioski). Chodzi mi konkretnie o to, że jestem dzieckiem poniżej 21 roku życia, natomiast skończyłem też liceum i jestem pełnoletni. Czytając zasady, wnioskuję, że w razie wygranej jednej z moich rodziców, cała najbliższa rodzina otrzyma zieloną kartę, jeśli jednak wygrałbym ja, otrzymam ją sam. Czy jest to rozumowanie prawidłowe :P?

Jeśli wygra jedno z moich rodziców, czy wszyscy muszą jechać do Stanów, czy będą mogły zrobić to tylko dzieci zostawiając rodziców w Polsce?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze rozumujesz :)

Ty w swoim wniosku nie podajesz rodziców, tylko siebie.

Oni w swoich wnioskach muszą Ciebie podać.

Jeśli wygra jedno z rodziców, to ten rodzic będzie musiał wyjechać do USA. Choćby na chwilę, żeby aktywować swoją zieloną kartę. Jeśli nie będzie chciał pozostać, to wraca do Polski, a pozostali aplikanci będą mogli w Stanach zostać. Po przekroczeniu granicy każdy jest już jakby "odpowiedzialny' za swoją zieloną kartę. Niemniej jednak bez wyjazdu głównego aplikanta (wylosowanego), cała reszta wylecieć nie może.

Link to comment
Share on other sites

  • sly6 unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...