Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja dałem submit, strona przeładowała mi się i dalej widze swoje wprowadzone dane, info że zdjęcie zostało zuploadowane i żadnego przycisku, co robić?

poczekaj chwile,jak nie wyswietlila Ci sie strona z napisem :

To musisz zaczac od nowa

Submission Confirmation: Entry Received
Success!

Your entry for the 2018 Diversity Visa Lottery program was received on Tuesday, October 4, 2016 at 2:54:12 PM EDT. Please do NOT close this window until you have printed this confirmation page or made a record of your Confirmation Number.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem submit, strona przeładowała mi się i dalej widze swoje wprowadzone dane, info że zdjęcie zostało zuploadowane i żadnego przycisku, co robić?

Właśnie miałam tak samo... nic się nie dało zrobić, czekałam kilkanaście minut i nic, więc wyłączyłam stronę i włączyłam ponownie. Wypełniłam dane i kliknęłam submit, przeszło - potwierdzenie otrzymałam po paru sekundach.

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale za pierwszym razem potwierdzenia nie otrzymałam... no cóż dowiem się w maju 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp dla " oss "

Masz dwie opcje.

1: poczekać co podejrzewam nie da żadnych rezultatów, ja czekałem około 40 min

2: lub zainstalować nową przeglądarkę i spróbować raz jeszcze i bez problemu ukończysz cały proces

Lecz zaznaczam ja tak zrobiłem i nie mam 100 % pewności że zrobiłem dobrze ( wydaje mi się że zgłoszenie jest poprawne dopiero z chwilą napisu sukces i numeru potwierdzenia) decyzja należy do ciebie.

Możesz poczekać też na relacje innych w końcu masz na to cały miesiąc.

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie odnośnie wymagań co do zdjęć (https://travel.state.gov/content/visas/en/general/photos.html) można przeczytać, że okulary nie będą akceptowane od 1 listopada tego roku. Podany napis głosi "Starting November 1, 2016, eye glasses will no longer be allowed in visa photos."

Myślę, że warto mieć to na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem submit, strona przeładowała mi się i dalej widze swoje wprowadzone dane, info że zdjęcie zostało zuploadowane i żadnego przycisku, co robić?

Zamknij przeglądarkę. Wyczyść historię. Otwórz stronę jeszcze raz. Dziś serwery są przeciążone i wywalają błędy. Dopiero otrzymanie confirmation number kończy proces rejestracji.

I nie, w maju się nie dowiecie czy zgłoszenie zostało zdublowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem nowo zarejestrowanym Forumowiczem, choc obserwowalem i czytame wpisy juz rok temu.

W tym roku ponownie zlozylem wniosek o GC w loterii. Pojawiły się podobne problemy o których piszecie wyżej.

Najpierw serwer przeciążony na przegladarce "google chrome" pozniej otworzyłem "safari" i strona działała super ale po kliknięciu "SUBMIT" otworzyła się ponownie strona z danymi które mogłem dowolnie edytować ale nie mogłem juz iść dalej ( zatwierdzić ) czekalem 40 minut i odświeżyłem stronę pojawiła się możliwość "SUBMIT" i klikalem kilka razy, bez reakcji. Bez potwierdzenia i numeru CN

Otworzyłem nową karte i wypełniłem wszystko jeszcze raz, przeszło "SUCCES" otrzymałem numer CN.

Mam zatem kilka pytań:

1) czy ponowne wysłanie aplikacji nie zdyskwalifikuje mnie z loterii ( za pierwszysm razem nie otrzymałem numeru CN)

2) w moim numerze nie ma 2018EU tylko "20182K...." napewno są tutaj więksi specjaliści więc pytanie czy to poprawny numer ??

Pozdrawiam i życze wymarzonej GC !! :)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...