Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Znam ludzi w wieku 45 lat (małżeństwo, chemicy, znali angielski), wyjechali, poradzili sobie świetnie. Obecnie mają 65 lat i nie wyobrażają sobie mieszkania w innym kraju. Pracują w zawodzie.

Tylko 45 lat a 10 lat więcej i jeszcze poza tym trzeba poczekać na wyjazd, to mała różnica. Pytanie jest też kiedy wyjechali.

Nie mówię, żeby nie jechać, ale mnie zimne poty z emerytura oblatuja bo mam kilka lat opóźnienia.

Mozna sobie z grubsza policzyć ile się odlozy, w zależności od zarobków. Można oszacować miesięczne wydatki, tj. mortgage czy wynajem, ubezpieczenie, coś na nagle wydatki, samochód, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quick question, moja mama chce wziąć udział w loterii, wszystko byłoby spoko gdyby nie to, że ja wylosowałem, ale jeszcze wizy imigracyjnej nie mam, co w takiej sytuacji zrobić? Moim zdaniem teraz do wniosku dodać a jak wylosuje to nie wypełniać na Siebie DS-260 that's it, dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się podaje po losowaniu i można pisać po polsku,gorzej jak Konsul powie że tego nie ma i wtedy wizy nie otrzymasz.

Znalazłem podobne Corpo w USA i tam to się nazywa " Sales/Customer Service ". Opis pasuje do tego czym się obecnie zajmuje.

Nie zmienia to faktu, że nie mogę znaleźć nic na o*net co by pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto już wylosował mógłby sprawdzić mi zdjęcie? Składam kolejny rok, ale zgłupiałam właśnie - zdjęcie robione u fotografa, niby wszystkie parametry ok. Ale jak wrzucam do sprawdzenia w te 2 zielone kontury to mam wątpliwości. Głupio byłoby wysyłać kolejny raz w przekonaniu, że jest ok - a może przez zdjęcie się nie udaje :). Kto pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...