Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

zdjecia robicie u fotografa? ja zawsze (cale 2razy;) ) sama sobie cykalam i patrzylam czy spelnia wymagania, ajesliprogramakceptowaltotym bardziej bylam przekonana ze jest ok... bodo wizy przecierz itaknowe zdjecie trzeba dac... kurcze a mozelepiejnieryzykowac isc do fotografa jednak

tak tak. tylko chodzi mi juznie koniecznie o zielonakarte (rozwazam tez inne kierunki), ale o pozniejsze ewentualne znalezienie pracy, czy polskie uprawnienia maja jakiekolwiek znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Blagam Pomocy!!! Chcialem dzisiaj wypelnic po raz pierwszy ten formularz loterii no to ok zaczynam i przechodze do adresu no a ze mieszkam teraz w anglii no to chyba podaje adres angielski ???? A pozniej wybierz COUNTRY i tam nie ma Anglii no i utknalem i co teraz adres angielski i mam dodac ze POLAND czy mam wpisac adres Polski ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blagam Pomocy!!! Chcialem dzisiaj wypelnic po raz pierwszy ten formularz loterii no to ok zaczynam i przechodze do adresu no a ze mieszkam teraz w anglii no to chyba podaje adres angielski ???? A pozniej wybierz COUNTRY i tam nie ma Anglii no i utknalem i co teraz adres angielski i mam dodac ze POLAND czy mam wpisac adres Polski ?????

2 min szukania.. Szukaj Great Britain ;) pod literka G w Państwach

Wtedy wpiszesz angielski adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilya w temacie o dv-2017 pisał tak:

"ja juz co roku wygrywam...w zeszlym tez bylo 'selected'"

"mam algorytm opracowany, wiem kiedy w pazdzierniku w jaki dzien trzeba wyslac aby wygrac."

czy możesz się podzielić z forumowiczami jaka jest złota formuła :rolleyes:

Trzeba wypełnić w ciągu pierwszych 4 godzin od otwarcia loterii, ponieważ w tym czasie zapełnia się ok 50 tys pierwszych miejsc.

A serio - it doesn't matter :) musisz wpaść po prostu w zapotrzebowanie na dany rok i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIACH!

Jeszcze jedno dla anglojezycznych krajow inzynier to nie to samo co inzynier w Polsce. Inzynier to czlowiek majacy zawod i doswadczenie, czasami to drugie wazniejsze niz pierwsze oczywiscie w odniesieniu do pewnej wysokosci stanowisk. Wiec inzynier czasami to osoba z fachem w reku ale bez odp wyksztalcenia. np Licenciat to bachelor.

i CIACH!

Wszystko to prawda ale do celów loterii jego zawód musi wypełnić niniejsze wymagania : "Two years of work experience within the past five years in an occupation that requires at least two years of training or experience to perform. The Department of State will use the U.S. Department of Labor’s O*Net Online database to determine qualifying work experience." czyli musi posługiwać się POLSKIMI świadectwami/uprawnieniami, ponieważ będzie rozmawiał z pracownikiem konsulatu, a nie z potencjalnym pracodawcą, a konsulat podejdzie do zagadnienia na zasadzie - umie spawać, posiada krajowe uprawnienia, przepracował w zawodzie 2 lata - więc bez problemu potwierdzi te uprawnienia w USA.

A - w przytoczonym przez niego wpisie, w zakładce wykształcenie jest: bachelor/master. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...