Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witamy... Jestesmy tutaj nowym forumowiczem a widze ze duzo osob jest tutaj zorietowanych...wiec kto pyta nie bładzi...Szukalismy zawodu mojej zony pod tym adresem O*Net Online Database, ale nie znalelismy...Hmm nie wiem czemu...Zona skonczyła licencjat na kierunku Pedagog...Szukalismy i nie modlismy znalezc....Moze ktos podpowie czy sie kwalifikuje do startu o zielona karte..? Przepraszam za trzcionke bo dzis to chyba juz jakas złosliwosc rzeczy martwych na nas padła i dzieja sie cuda z komuterem...Dziekujemy za Pomoc i Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy... Jestesmy tutaj nowym forumowiczem a widze ze duzo osob jest tutaj zorietowanych...wiec kto pyta nie bładzi...Szukalismy zawodu mojej zony pod tym adresem O*Net Online Database, ale nie znalelismy...Hmm nie wiem czemu...Zona skonczyła licencjat na kierunku Pedagog...Szukalismy i nie modlismy znalezc....Moze ktos podpowie czy sie kwalifikuje do startu o zielona karte..? Przepraszam za trzcionke bo dzis to chyba juz jakas złosliwosc rzeczy martwych na nas padła i dzieja sie cuda z komuterem...Dziekujemy za Pomoc i Pozdrawiamy :)

Zobacz guidance counsellor

http://www.onetonline.org/link/summary/21-1012.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona kwalifikuje sie do startu w programie na podstawie wyksztalcenia! Ludzie, co Wy z tymi zawodami wyskakujecie. Napisze jeszcze raz. Masz mature lub wyzej - skladaj zgloszenie kwalifikujesz sie!!! Jak tego nie masz to wtedy kombinujesz z zawodami!!!

Nie jestem pewnien dlatego pytam... :) Lepiej sie zapytac i byc pewnym a nie kombinowac.... :) Mysle ze po to jest forumu zeby zadawac pytania i czynnie brac udział w nim a przy okazj pomoc innym... :) By najmniej tak mi sie wydaje.. :) Składajac aplikacje chcielibysmy sie dowiedziec cos nie cos na ten temat....prosze o wyrozumiałosc. Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kizielu ten opis stanowiska to bazujac na mojej wiedzy to raczej senior system engineer w branzy np automatyki , automotive, informatycznej lub pokrewnej elektrycznej, Opis idealnie pasuje dla pracownika np designera w RD center oczywiscie mozemy to podciagnac pod inzyniera elektryka ale bardzo mocno naciagajac termin inzynier elektryk bo to wiedza nabyta podczas studiow i rozszerzania przez wiele lat pracy po ukonczeniu uczelni, mysle ze min 5lat pracy na takim stanowisku oraz wczesniejsza praca na podobnych zaraz po studiach. Oprogramowanie wymienione w tymopisie to oprogramowanie badawczo rozwojowe i zadna osoba nie jest w stanie sie tego nauczyc w domu czy z tutoriali na yt bo takie nie istnieja to jest know how nabyte przez doswiadczenie...

magic1803 wg mojej opini to bedziesz cos miedzy general operative a electrical asembler z tym ze electrical to bardzo mocno naciagniete w odniesieniu do twojej sytuacji..

Proba tlumaczenia ze jestes elektrykiem bo posiadasz sepy jest jak twerdzenie ze jestes kierowca zawodowym maja tyko karte rowerowa i jest skazane na niepowodzenie. Musisz szukac innej opcji bo sie rozczarujesz.

Witam,Ja nie chcę samym SEP-em się podpierać.

Przez ten okres współpracy pracowałem jako mistrz,brygadzista czy kierownik bez pieczątki,dostawałem ludzi,sprzęt,projekt i prowadziłem budowę od A do Z.

Chodzi mi tylko o to czy taki wykonywany zawód kwalifikuje mnie i jak to trzeba by było udokumentować, czy wystarczy że ta firma wystawi mi referencje,czy sobie głowy nie zawracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spełniacie wymóg wykształcenia, to w ogóle nie zajmujsie sobie głowy zawodem ;)

Jeszcze mam takie pytanie.....Zona jest po Licencjacie.....to ktore wykształcenie poprawie zaznaczyc..? Nie chciałbym zrobic błedu.....Przepraszam ze tak wypytuje ale jestem laikiem w takich rzeczach... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

A jesli jest jeszcze na szkole inzynierskiej to zmienia postac rzeczy.? Czy tylko licencjat zaznacza sie jako juz zdobyte wykształcenie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...